Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen egy szép...

Szerintetek milyen egy szép lány fiúk? Belsőleg és külsőleg is?

Figyelt kérdés
2015. dec. 22. 14:50
 1/3 anonim válasza:

Egyéntől függ, én csendes típus vagyok, a beszédesebb lányokat kedvelem, akik nem bulizni inkább túrázni, kalandozni szeretnek. Lehet velük elmélkedni a világ nagy dolgairól...stb.


Külőleg pedig szintén egyén válogatja, de ha egy lánynak szép az arca akkor az sokmindent tud kompenzálni illetve vannak akiknél fordítva is igaz. (Őket a szex érdekli)

2015. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kívülről: jól öltözött; karcsú; szép domborzat (nem túl nagy, nem túl kicsi); hosszabb haj (részemről sötétbarna); ne legyen nagy ronda műkörme, mert a a sima jobb, ha ápolt; legyen jó illata (ne nevess, éreztem már büdös tizenéves csajokat)


Belső: kedves; nem nagyképű; nem p1csás; csendes; ne akarjon a középpontban lenni; szerény; erkölcsös; jóindulatú; összebújós


17F

2015. dec. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előző wok: írj privit ha valami kérdésed van
2015. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!