Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 21 évesen mennyire voltatok...

21 évesen mennyire voltatok szabjára engedve?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy a szülők korlátoztak titeket? Legyen szó új emberek megismeréséről, randiról, buliról vagy csak úgy a mindennapokban. Mennyire szóltak bele ezekbe?

2019. jan. 16. 22:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
32%
Már 17éves koromtól nem ugattak semmiért. Jöttem-mentem, ittam, buliztam. Nem korlátozzak semmiben. Jó volt!
2019. jan. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
62%

18 évesen dolgoztam, albérletben éltem.

Nekem csak édesapàm élt (mostmàr ő sem), de semmibe nem szólt bele.

Nekem van egy mostmàr egy 9 éves lànyom, nem szólok bele a "dolgaiba".

Példàul este mondta, hogy megy a suli Pestre az Operettszínhàzba az Istvàn a kiràlyt megnézni, de ő nem AKAR menni.Mondtam, rendben van.(amúgy se hiszem, hogy az osztàlyukból bàrki is menne, pàrom szerint kicsik még ahhoz a rockoperàhoz)

Tanàcsot fogok adni ha kér, de beleszólni nincs jogom az életébe.

2019. jan. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%
Mindenbe. Az öltözködéstől kezdve a körömlakk viselésén keresztül az étkezésemig. Párkapcsolattól tiltottak, bulikra csípőből a 'nem fogsz menni' volt a válasz. Egyetem után azonnal otthon kellett lennem, nem mehettem sehova, a barátnőmmel is ha találkoztam nagy ritkán, húzták a szájukat. Külföldi tanulmányutamat is vissza akarták adatni velem.
2019. jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

Engem gátolnak. Mindenbe beleszólnak. Nincs normális párkapcsolatom emiatt. Nem mehetek sehova. Nálunk se alhat senki és én sem másnál. Egyetemista vagyok. De mindig haza kell mennem azonnal egyetem után. Nem dolgozhatok csak nyáron max de csak ott ahol ők megengedik.

21l

2019. jan. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
21 évea vagyok, még tanulok otthon élek. Nem kell engedélyt kérnem. Azt el várja hogy szóljak ha elmegyek itthonról, de nem esik nehezemre :D
2019. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
58%

#24

Ha zavar, pedig gondolom zavar, miért laksz még otthon?

Ha én (és még sokmillióan) el tudtak/tudnak menni dolgozni és albérletbe, akkor te is képes lennél rà.Ehelyett inkàbb nyàvogsz, meg az egyetemre hivatkozol.

Hàt babàm, vagy ez, vagy az, te döntésed.

2019. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
12 évesen már oda jártam, ahova akartam. 14 évesen kezdtem bulizgatni, sose szóltak bele semmibe. 18 évesen már nem laktam otthon.
2019. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Te miben érzed hogy korlátoznak?
2019. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 22. Nem korlátozn mivel szerintem tudják, hogy "sikeresen" felneveltek és van saját, józan ítélőképességem. Viszont sajnos sok negetív példát id látok valaki mivel helyi így még mindig a szülei házában él így erősebb kontrol alatt van. Valaki pedig egy tündér igazi minta diák volt de így nulla szülői behatással távol a "vigyázó" kezektől erkölcsileg megkérdőjelezhető vislkedést vett fel.
2019. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Metionin ***** válasza:
45%
Semennyire, 19 évesen raktak ki.
2019. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!