Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesapám nem hajlandó elfogadn...

Édesapám nem hajlandó elfogadni, hogy el költözöm és saját életét kezdek, mit tehetnék, hogy jobb belátásra bírjam?

Figyelt kérdés

Férjhez megyek és külön költözünk a családi fészekből, apukámnak ezt nagyon nehéz elfogadnia. Ha szóba jön a költözés mogorva lesz vagy nem szól hozzám. Én nem szeretném őt megbántani, de szeretném ha támogatna, rosszul esik ahogy hozzá áll másrészt meg sajnálom. Eddig a családi vállalkozásunkban dolgoztam (nem életem munkája) mondtam neki, hogy szeretnék saját válalkozásba kezdeni, ami teljesen más, mint az övék. Ez sem tetszik neki, teljesen ki akadt azon, hogy nem akarok életem végéig neki dolgozni. Nem érti, hogy más dolgok érdekelnek, más céljaim vannak. Nem tudom mit tehetnék még, hogy belássa nincs igaza. Rettentően makacs és önfejű ember,akárhogy próbáltam vele megbeszélni mindig dühösen elviharzott és nem szólt hozzám napokig.


Valakinek van valami ötlete? Tanácstalan vagyok.



2019. jan. 17. 10:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem kell őt győzködni. Csak elviszi az energiáidat. Csak fogd magad, aztán menj el, néha látogasd, ha szereted, jó a kapcsolatotok,a ztán majd megbékél.
2019. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!