Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el itthon,...

Hogyan mondjam el itthon, hogy meleg vagyok, es valakivel talalkozni szeretnek?

Figyelt kérdés

Igazabol a cim mindent elmond lenyegeben.

Meleg vagyok, es mar tudom magamrol nagyon regota, nekem is ido kellett mig rendeztem magamban a dolgokat. Viszont volt hogy lebuktam ezzel kapcsolatban itthon, anyummal elek, ugyhogy csak elotte. Egyszer belepve maradtam a facebookomban, onnan megtudta, amikor egy sractol kertem tanacsot, hogyan csinaljam, de en tagadtam az egeszet, mert nem volt batorsagom felvallalni. Aztan amikor bekerultem kozepiskolaba, akkor is csak lanyokkal baratkoztam, ahogy altalanos iskolaban is tettem. Ekkor anya rakerdezett, hogy meleg vagyok e, de en letagadtam, mert nem voltam ismet eleg bator. Ez volt egy eve, jelenleg 17 eves vagyok, es van egy srac akivel komolyra is fordulhat a dolog, csak utaznom kellene hozza, en meg nem szeretnek hazudni itthon, hogy hova is megyek valojaban. Nem tudom anyukam hogy allna hozza, mert elsosorban az o reakcioja a fontosabb. Hogy mondjam el ezt az egeszet? Mi van, ha kiakad?

17/f


2019. jan. 20. 21:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Ha tudod, hogy nem homofób, akkor egyszerűen ültesd le, és mondd el. Ellenkező esetben hallgass róla a saját érdekedben.


Sok sikert.

2019. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Amikor meleg tema volt nem hallottam meg homofob kommenteket tole, nem hiszem hogy homofob lenne.
2019. jan. 20. 21:30
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Akkor hajrá. Ha szeret, akkor így is szeret. :)
2019. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy esik az eső és elfogyott a krumpli, az teljesen más, mint amikor az ember azt jelenti be, hogy meleg. És gondolom te is tudod, hogy nem ugyanaz a kategória, szóval hozhattál volna valami közelebbállót is.
2019. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Karena26 ***** válasza:
88%
Most rögtön menj, és mondd el neki! Gyorsan ess túl rajta! Úgyis tudja már, volt ideje megemészteni. Légy bátor, és vállald a dolgot!
2019. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Már rég tudja Anyukád.. Jo szülő előbb tudja és nem fog bántani. Én egyik fiam is meleg mi is a feleségemmel rég tudtuk,mkielőtt elénk mert állni,és ő is vivódótt sokáig,pedig nem ettük meg stb..

64F

2019. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is tudja anyukád, azért kérdezett rá már kétszer, mert tudja hogy nehéz neked eléállni. Mond meg neki nyugodtan hogy a fiúkat szereted és már régóta tudod, csak nem akartál neki fájdalmat okozni, de most lenne valaki.

Csak őszintén! :)

2019. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Azért arra is vigyázz, hogy kihez utazol, az ilyen veszélyes lehet, főleg ha idősebb az illető.
2019. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Mivel rákérdezett már többször is,1000%,hogy tudja.Így egyszerűen és gyorsan mondd el neki,biztos megértő lesz veled.
2019. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is tudja már anyukád, de az biztos, hogy sejti. Mond azt neki, hogy egy baráttal találkozol és hozzá mész.
2019. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!