Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy a szüleim ne...

Mit tegyek, hogy a szüleim ne kezeljenek gyerekként?

Figyelt kérdés
Lassan 30 éves vagyok, külön élek, saját háztartást vezetek, de még így is gyerekként kezelnek. Pl. nem vezethetek kocsit egyedül, mindennap felhívnak többször, beleszólnak a szerelmi életembe. Többször próbáltam velük beszélni szépen, hogy már felnőtt vagyok, de nem értik meg. Úgy kezelnek, mint egy 15 évest. Öcsém és hugom sokkal nagyobb szabadságot kap.
2019. jan. 21. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyod magad. Engem pl mért nem kezelnek gyerekként ugyanúgy 30 évesen?

Mert nem engedem hogy beleszóljanak. Azt csinálom amit akarok. Ha beleszólnának, nem hallanám meg, ha felhívnának, nem venném fel. A szerelmi életem is rám tartozik, beléjük fojtanám a szót. Ilyen egyszerű, neveld meg őket :)

2019. jan. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egyszerüem nem értem.

Állitólag külön élsz, akkor honnan tudják, hoyg vezetsz-e autót és egyedül vagy sem?

Honnan tudnak a szerelmi életedröl?

Miért fogadsz tölük naponta többször hívásokat?


Ugyanis AZÉRT kezelnek gyerekként, mert hagyod!


Egyszerüen lazítsd a kapcsolatot, ne ugorj mindenre, amit ök akarnak. Nem kell telefonon állandóan elérhetönek lenni - heti egy alkalom böven elég lenne, a szerelmi életedröl ne sámolj be nekik, az autóvezetéshez se kérj engedélyt stb.

2019. jan. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a nem vezethetsz egyedül autót nem értem.
2019. jan. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Éretlen az elméd, azért!

Tudod, a felnőtté válást nem az az bizonyos életkor betöltése jelenti, hanem a nagybetűs életben is önálló helytállàs, megfelelés, érett gondolkodás. Siralmas élete lehet melletted életed párjának is aki ezt csak remélheti!

(Cristian)

2019. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy nem vezethetsz egyedül autót?


-Szia apa, megyek boltba, autóval.

-Nem vezethetsz egyedül!

-Ja...jó... Akkor megyek gyalog.

2019. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Moncsicsi9876 ***** válasza:
Ne hari ,hogy ezt írom.De ha majd lesz egy komoly barátnőd, akivel majd együtt fogsz élni is ,felhív anyukád és megkérdezi oo kis fiam mit csinálsz? Te:Épp most készültem szeretkezni a barátnőmmel.Anyukanak erre a reakciója: ohh nehogy ,meg merd tenni ,ilyen gondolat eszedbe se jusson,vezetni se engedlek,nemhogy még ezt megengedjem neked.Akkor te majd erre ,helyeselsz anyukádnak,a baratnodnek meg majd azt mondod sorry anyu mondta hogy nem szabad.Onallo felnőtt ember vagy.Ideje volna a részedrol kicsit határozottabbnak lenned,és mérsékelni a szuleid beleszolasait a te életedben.
2019. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad. De lehet, hogy csak unatkoznak és azért telefonálnak, vagy szeretnének unokázni, és nyaggatnak
2019. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!