Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIt csinálljak, hogy ne...

MIt csinálljak, hogy ne kezeljenek már gyerekként egek?

Figyelt kérdés
Emberség férjhezmentem, gyerekem van életem van és mégis mindenki de szó szerint mindenki gyerekként kezel engem is és a férjemet is.Ha valaki (rokon) érdeklődik irántunk pl szülőknél akkor az mindik úgy kezdődik, hogy "A gyerekek...". Jó persze ugye mondják, hogy a szülőknek mindik a kicsi gyerekei maradunk de az egész rokonságnak? Plusz miért kell ahhoz úgy is viselkedni? (Nem úgy kell, én ezt jobban tudom, ne oda tedd, takarits fel a szobádban... ) Medddig megy ez így?
2016. okt. 27. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem abban semmi rossz nincs, hogy úgy hívnak, hogy "a gyerek". Nekik te gyerek vagy. Hiába nőttél fel, ők is ugyanannyival idősödtek, mint te. Szóval hozzájuk képest ugyanúgy gyerek vagy.

Gondolom, a rokonok nem járnak hozzátok és nem szólnak, hogy takaríts fel a szobádban :) Szóval ezt nem igazán értem.

2016. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Nyugodtan hívhatod őket is gyereknek ezentúl, ők is voltak gyerekek... Engem is zavarna. Van nevem, azért kaptam hogy azon hívjanak.
2016. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
OFF: Addig örülj, amíg van, akinél a "gyerekek" felől érdeklődnek ON
2016. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

1. Tanulj meg írni!

2. Viselkedj felnőttként!


Két apró lépés, de sokat segítenek...

2016. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A kollégám 96 éves korában még az egéristállót vezette a Mikrobiológiai Intézet tetején. Csak az Egyetemen volt vagy 60 év munkaviszonya. Egy megbeszélésen voltam fent nála, amikor egyszer csak az órájára pillantott és felpattant.

- Jajj, ne haragudjon doki, kilencre jön a kisfiam, le kell mennem az alattunk lévő emeletre.

Elindultunk, lementünk. Nem is értem magamat sem, hogy mit vártam egy 96 éves embertől. Hogy milyen az ő "kisfia". Az Öregnél sokkal rosszabb állapotban lévő 70 éves, galambősz bácsi totyogott felénk a botjára támaszkodva. Ő volt a kisfia ...

2016. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!