Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tini koromban nagyon rosszul...

Tini koromban nagyon rosszul viselkedtem. Most ennek maradt meg szerintem a nyoma. Több lenn. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szörnyű rossz tini voltam.. ittam, cigiztem, elszöktem fiúkkal, sokat veszekedtem a szüleimmel.

Aztán 18 után lenyugodtam.. de ez az időszak olyan nyomokat hagyott bennem és bűntudatot, hogy most 21 évesen egyszerűen nem merek szólni otthon, ha elmegyek piálni, bulizni, vagy ha egy fiúhoz felmennék.

Szüleim mindig érdeklődnek, hogy miujság velem, mit csináltam, hova megyek, szeretnének beszélgetni, de én meg a régen történt dolgok miatt egyszerűen kínosnak érzem hogy beszéljek róla.. mert már bánom ami régen volt, de valahogy belém ivódott, hogy ezek a dolgok régen 14 évesen rossznak számítottak, akkor az érzés most is bennem marad.. hiába nem vagyok egy felelőtlen valaki, nem iszom teljesen részegre magam, nem fekszem le fűvel-fával..


2019. jan. 27. 13:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
A múlton már kár rágódni. Ami történt megtörtént. Most viszont 21 éves nagykorú nő vagy. Ha elköltözöl a szülői háztól, nem tartozol Nekik elszámolással, s élheted a saját életedet. Legtöbb 21 éves megenged magának néha ilyen dolgokat, viszont ha a szülőkkel lakik és nem dolgozik gyakran kerülhet olyan helyzetbe, mint Te.
2019. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Az berúgás meg random fiúkhoz felmenni szexelni 21 évesen is gáz,nem változtál semmit.
2019. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2-es. Olvasd el az utolsó mondatom
2019. jan. 27. 13:50
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
#3: De gondolom régen azt csináltad . Az mivel jobb?
2019. jan. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12%

"most 21 évesen egyszerűen nem merek szólni otthon, ha elmegyek piálni, bulizni, vagy ha egy fiúhoz felmennék."


Te írtad, nem a barátodhoz mész, hanem egy-egy fiúhoz dugni. A piálás maradt, max hazudsz magadnak, hogy te nem vagy részeg, bár az alkoholnak minden esetben van hatása, és maradt a buli is. Egy felelőtlen qrva vagy ma is. De ezt nem kell a szüleid orrára kötni.

2019. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Engedd el a múltadat. Tekints úgy arra az időszakra, mint az útkeresés és tapasztalatszerzés idejére. Legalább volt egy bevállalós korszakod amit felismerted hogy nem helyes út, így már nem teszed. Fejlődsz.



Az itteni válaszadók közül meg ne foglalkozz azokkal akik rád projektálják a szaros kis frusztrációjukat. Gondolj arra, hogy aki rendben van magával az nem megy neki a másiknak. Az ítélkező válaszok mindig az ítélkező emberről állítanak ki bizonyítványt.

2019. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
#6: Az ítélkezőknek van értékrendje,akik nem értenek egyet azzal,hogy egy tini kislánynak szexelni kell pár fiuval,meg részegre inni magunkat a legtöbb hétvégén. Bocsi,hogy helyes értékrendem van
2019. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%
Nem nekimentem a kérdezőnek, hanem elmondtam a tényt, amit ő maga nem hajlandó tudomásul venni. Se 14, se 16, se 21, sőt 50 évesen Yemmut normális az, ha valaki random dug másokkal. Ez nem frusztráció, hanem erkölcs, amit akkor se te, se a kérdező nem ismer.
2019. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem mondtam egy szóval se hogy 14 évesen szexeltem.
2019. jan. 27. 15:58
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
#9: Lényeg, hogy sikerült megragadni a lényeget. 😉
2019. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!