Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Intézetbe szeretné adni a...

Intézetbe szeretné adni a gyerekét az apa azt megteheti úgy hogy az anya nem szeretné intézetbe adni a gyerekét?

Figyelt kérdés

2 nappal ezelőtt ki hívtam apámra a rendőrséget. Össze vesztünk és csúnyán beszélt velem. Ez után nekem jött és meg ütött. Ki szaladtam az udvarra szakadó hó esésben egy pulcsiba. Kint álltam mert nem mertem be mennk féltem hogy megfog verni.(igazából mindig is bántott és csúnyán beszélt velünk) Mikor kiszaladtam csúnyát mondtam rá. Legjobban az érintette meg hlgy a rendőrséget hívtam rá. Közölte velem hogy 16-ot betöltöm és megyek az intézetbe. De anyám ezt nem szeretné. Azt is mondta hogy ki vesz a suliból is és elküld otthonról. Ezt megteheti?

2 hónap mulva 16 leszek( remélem nem törlik ezt a kérdést mert életbe vágóan fontos) szóval elkezdtem kicsit félni.


2019. jan. 31. 20:38
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
5 éves a sulim tehát 20 évesen végzek majd. Ha betöltöm a 18 maradhatok ott vagy le kell mondanom az álmomról és mehetek majd az utcára vagy hogy lesz? ( pár helyes írásért bocsánat csak telóról irtam).
2019. jan. 31. 20:45
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

Ha anyad valoban nem akarja es harcol is ezert akkor nyilvan nem adhat be csak ugy, utcara sem tehet ki. Anyukad miert nem valik el tole es miert nem probalja meggyozni hogy ne akarjon beadni?

Ha lenne hova menned (nagyszulok vagy mas rokonok) akkor talan jobb ha odamennel, vagy kert csaladsegitotol tanacsot ha anyud sem all ki erted.

2019. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, ne parázz, egyiket se teheti meg. Egyébként, ha tényleg megütött, akkor helyesen cselekedtél. Remélhetőleg ebből tanult hosszú távon, hogy a vitákat nem erőszakkal rendezzük el.
2019. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
Van még odahaza normális család? :O
2019. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%
Aztán miért ment neked? Mert ez valahogy lemaradt. Jöhet a ferdítés.
2019. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
"Aztán miért ment neked?" - teljesen mindegy, SEMMIÉRT nem mehet neki.
2019. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
33%
Semmiért nem szokas intézettel febyegetőzni, kedves nagytudású. Ha nagykorú lesz, mehet börtönbe is akár. Vagy az hogy lopja otthon a pént, drogozik, qválkodik, az mellékes?
2019. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
#7, nem mellékes, de nem is hatalmaz fel senkit a fizikai erőszakra.
2019. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
... de remélhetőleg a rendőrök elmagyarázták apucinak, hogy mi merre hány méter...
2019. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Azért nem eszik ám olyan forrón a kását. Ha apád be is menne a családsegítő és, hogy téged elvigyenek, akkor ők elkezdenek vizsgálódni. Arról van bizonyíték, hogy a rendőrök kinnt voltak. Megkérdezik anyádat is, hogy ő mit szeretne. Az is lehet hogy ha nincs különösebb oka apádnak arra, hogy te elmmenj onnan, még ő üti meg a bokáját. Ez nem fog 2 hónap alatt lezajlani.

Itt az a kêrdés inkább, ha választani kell, anyukád kit választana. Kié a lakás? Ki rakhatna ki kit?

2019. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!