Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem támogatja anya,...

Miért nem támogatja anya, hogy énekeljek a kolis ki-mit tudon? 16l

Figyelt kérdés

Ez a második évem és meg akarom próbálni. Már van egy pár tippem a dalválasztással kapcsolatban.


Viszont valahányszor otton akarok énekelni leszólja a próbálkozásaim.


Az iskolai énektanár szerint sincs gáz a hangommal. Tudom, hogy a jelentkezők közt vannak jobbak, de azért poén lenne megpróbálni


Szerintetek?


2019. jan. 30. 20:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Azert mert ő nem szeret resztvenni kozossegi dolgokban, szorakozasban, es ezt rad is ki akarja terjeszteni. Vegyel csak szepen reszt rajt, ez egy jo program. Tortennek ennel nagyobb tragediak is azt hiszem.
2019. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Vagy csak szerinte tényleg gáz a hangod és nem akarja hogy erőltesd és beégesd magad. :D

Valószínűleg akiken a fél világ nevet az X-faktorban is olyan tanácsokat kaptak a barátaiktól hogy menj, próbáld meg, nem lesz gáz. :D

2019. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Mert hallja a hangod...
2019. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Metionin ***** válasza:
78%
Több oka is lehet, vagy nem tetszik neki a hangod, vagy szimplán haszontalanságnak tartja. Nekem pl. qrvajó hangom van de sosem volt szabad otthon gyakorolni, mert az haszontalanság és nem lehet belőle megélni. Ergo anyámnak csak az a tevékenység oké, ami anyagi hasznot hoz. Te ismered anyukádat, te tudod hogy milyen. Mindenesetre ha kolis a buli akkor nem kell tudnia róla hogy énekelsz-e vagy sem. Szerintem próbáld meg, már maga az hogy kiállsz emberek elé és előadsz valamit, fejleszt.
2019. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Megpróbálom talán😅 Max majd utólag mondom csak. Egyébként, ha az énektárarom szerint jó, és azt akarta, hogy legyek benne a kórusban, kétlem, hogy förtelmes hangom van..😅😅
2019. jan. 30. 21:39
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

16 éves a lányom vagyis veled egyidős.

Imádom, jó a kapcsolatunk. Alap, hogy őszinték vagyunk egymáshoz. Az őszinteség és a bizalom fontos. Amikor tavaly a kis barátnőjével közölték, hogy jelentkeznének egy versenyre ahol az énekelnének, nos az apjával együtt mondtuk, hogy ne csinálja. Mindig támogatom mindenben amire úgy gondolom, hogy jó. De abban nem támogatom, hogy ország előtt megalázza magát, mert senki nem képes őszinte lenni velük. Mindenki azt mondta nem gáz, menjenek. De gáz! Borzalmas hamisan énekel ( a barátnője is) Mondom ezt úgy, hogy nekem rossz a hallásom, de még én is hallom a hamisságot. Az apjának nagyon jó hallása van, zenei pályán dolgozik ( hangmérnök) ő még pontosabban hallja a zenei hibáit. De a lányom a barátnője miatt makacskodott. Ezért elvittük egy neves énektanárhoz aki elmondta a lányomnak, hogy mennyi hibája van, és évek gyakorlása, hogy elmondhassa énekel.

Ha a vágyad, hogy énekelj, akkor keress fel egy olyan énektanárt aki pártatlan, aki nem ismer. Ő őszinte lesz veled. Ha azt mondja ne erőltesd a versenyt, inkább gyakorolj akkor hallgass rá. Ne hozd magad kínos helyzetbe.

2019. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Iskolai énektanár nem sokat ér. Én is énekkaros voltam, pedig az én hangom kész biológiai fegyver. Ha énekelek akkor vagy agyvérzésben meghalnak akik hallják, vagy halláskárosultak lesznek.
2019. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk mindenkinek kötelező volt az énekkar. :D :D
2019. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%

#7: "Iskolai énektanár nem sokat ér."


Hát talán mégiscsak többet ért hozzá, mint a feltehetőleg laikus anyuka.


A kérdező anyukája tipikusan olyan szülő, aki sose biztatja a gyerekét, mindig csak leszólja minden ötletét, próbálkozását. Rombolja az önbizalmát, amire mind az egyetemi vizsgáknál, mind később állásinterjúnál, valamint egy állásban való helytállásnál nagy szüksége lenne.

Kérdező! Ne szólj többet anyukádnak, gyakorolj a kollégiumban, és bízz önmagadban!

2019. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
78%
próbáld meg,csak nehogy mikrofon dobálás legyen a vége xdcsak lazán!
2019. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!