Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Intézetbe szeretné adni a...

Intézetbe szeretné adni a gyerekét az apa azt megteheti úgy hogy az anya nem szeretné intézetbe adni a gyerekét?

Figyelt kérdés

2 nappal ezelőtt ki hívtam apámra a rendőrséget. Össze vesztünk és csúnyán beszélt velem. Ez után nekem jött és meg ütött. Ki szaladtam az udvarra szakadó hó esésben egy pulcsiba. Kint álltam mert nem mertem be mennk féltem hogy megfog verni.(igazából mindig is bántott és csúnyán beszélt velünk) Mikor kiszaladtam csúnyát mondtam rá. Legjobban az érintette meg hlgy a rendőrséget hívtam rá. Közölte velem hogy 16-ot betöltöm és megyek az intézetbe. De anyám ezt nem szeretné. Azt is mondta hogy ki vesz a suliból is és elküld otthonról. Ezt megteheti?

2 hónap mulva 16 leszek( remélem nem törlik ezt a kérdést mert életbe vágóan fontos) szóval elkezdtem kicsit félni.


2019. jan. 31. 20:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg az egész fenyegetőzést úgy ahogy van, el lehet felejteni... arról szól valójában, hogy apuci próbálja összevakarni sérült tekintélye romjait... majd csak rájön (vagy szól neki valaki) hogy ÍGY nem fog menni, kezdjen el ember módra viselkedni és ember módra rendezni a vitákat - családon belül is.
2019. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
13%
Ha szeretnél intézetbe menni, hívd rá a rendőrséget anyádra is!
2019. febr. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Amin nagyon meglepődtem hogy a rendőrök még bocsánatot kértettek velem. És hogy azt mondták ha kidob kidob ez nem a rendőrség ügye... ezért suliba se tudok oda figyelni folyamatosan egyre fáradtabb vagyok. De ha alaki bekerül az intézetbe akkor csak 18éves koráig járhat suliba? Vagy elvégezheti rendesen?
2019. febr. 1. 04:09
 14/24 anonim ***** válasza:
15%
Jelentsd fel őket is!
2019. febr. 1. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Volt egy kérdés az első oldalon"kié a lakás"?

Hát az Eszköz kezelőé már nincs a nevükön a ház, 13k-t kell fizetni minden hónapban mintha egy albérlet lenne.

2019. febr. 1. 05:10
 16/24 anonim ***** válasza:
84%

Hát ennél még az intézet is jobb!

Ozt is befejezheted a sulit amúgy.

Anyád meg bolond ha hagyja hogy apád bántson! Nem is értem mi a francert van vele!

Sztm tarts ki aztán nagykorú vagy lépj le.

2019. febr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
74%
Akkor a szüleid bérlik fele-fele alapon. Egyiknek sincs több joga a másiknál.
2019. febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Azért van még vele mert nem lenne hova menni...
2019. febr. 1. 16:49
 19/24 anonim ***** válasza:
90%
Par eve dolgoztam egy intezetben, akkoriban ha jol emlekszem 25 eves korukig is elhettek ott a gyerekek, utogondozottkent. Onnan jartak iskolaba, meg dolgozni.Szoval 18 evesen nem feltetlenul dobtak ki oket az utcara.Persze most nem tudom,hogy a fene nagy csaladbarat kormanyunk kiket es hogyan hagy az ut szelen.
2019. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
74%
Attól ne féln,hogy nem tanulhatsz tovább,mert ha ne adj Isten,mégsem maradhatnál bennt 25 éves korodig,akkor is mehetsz később egyetemre. Van ,aki 18 évesen elköltözik otthonról,és csak évek múlva kezdi el az egyetemet.
2019. febr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!