Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiam 20 éves és félénk,...

A fiam 20 éves és félénk, zárkózott személyiség. Miért lett ilyen, hiszen mindig szeretve volt?

Figyelt kérdés

2019. febr. 4. 11:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
A szeretet meg az elkényeztetés, kiszolgálás nem ugyanaz. Barátai vannak? Mert az elsőket általános suliban szerzi az ember...Járt VALAHA házibulin, koncerten SAJÁT KOROSZTÁLYÚ társasággal? Kocka? Mennyit gépezik?
2019. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Semmit itthon van egésznap csak dolgozni megy el
2019. febr. 4. 11:40
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
De lenne igénye eljárkálni, vagy csak introvertált?
2019. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem tudom félénk az biztos
2019. febr. 4. 11:45
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a batyam 24 eves es pont ilyen. Csak dolgozni jar el es ha hazaer bemegy rokton a szobajaba es el van magaban. Zarkozott es visszahizodo de ez azert van mert borzalmas gyerekkorunk volt, sok bantast kaptunk es sok trauman mentunk at, o erzekenyebb tehat meg mindig benne van es nem tud feloldodni, de ha nalatok minden rendben akkor nemtudom mi okozhatja,probalj vele beszelgetni hatha megnyilik es feloldodik kicsit. Az is lehet hogy kesobb fordul majd a kocka
2019. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonymousreview60 ***** válasza:
77%

Ha veled nem beszél, esetleg beszélne egy idegennel: a terapeutával.

Lehet, szinte biztos, hogy semmi önbizalma. Zene, sport, motor, fafaragás, ami menő lehet?

2019. febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Jó de miért ilyen
2019. febr. 4. 13:05
 8/22 anonymousreview60 ***** válasza:
83%
Fokozatosság! Az edzettség segít kisugárzást teremteni. A tánc lelazíthat. Én előbb magántanárhoz jártam, utána csoportos órára. Most jön, hogy udegenek közé megyek. Félek kicsit, de majd előtte iszok egy pohárral.
2019. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De ő mindig dicsérve volt teli kéne lennie önbizalommal
2019. febr. 4. 13:08
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért.. Mert ilyen a személyisége..

Én ezer fokon égek,mindenben ,folyton mennem kell,csinálnom vmit,energiabombának is szoktak hivni,most még daganatosan is ebből van plussz erőm küzdeni.. Tesom vérbeli kocka a gépe elől hat ökörrel se tudnánk kihuzni,félénk,zárkozott,nem szivesen megy társaságba,csak ritkán,és egy belő körben,viszont a munkájában profi,élvezi,de ő másképp mutatja ki.

Ilyen a személyisége,vagy elfogadod v kinlodsz a kérdéseiddel,és elfogod taszitani..

40N

2019. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!