Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyut...

Hogyan győzzem meg anyut arról, hogy rendelhessek egy könyvet a netről? 16l

Figyelt kérdés

Egy sorozat második részéről lenne szó. Azért kéne a beleegyezése, mert bár az ünnepekre kapott pénzemből szeretném rendelni, csak ő tudná átvenni, mivel kollégista vagyok.

Könyvtárban nem találtam, sem a neten pdf formátumban. Még az összes könyvesbóltban is körbenéztem abban a városban ahol kolis vagyok. Nyilván nem találtam meg.


Anya meg egy kicsit az olvasást is ellenzi, de a netes rendelést meg nagyon.

(még nem hoztam fel neki a dolgot ezzel kapcsolatban)


Hogy győzzem meg?


2019. febr. 8. 08:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? Anyád az olvasást is ellenzi?? Nemhogy örülne.

Amugy rendeld postán maradóra, akkor küldenek egy smst, hogy megérkezett, te neg elmehetsz érte. Anyádnak nem kell tudni róla.

2019. febr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
5%

Az olvasást ellenzi vagy esetleg a témával van baja? Rendes regények helyett én sem örülnék, ha a gyerekem valami idóta vámpíros sorozatot falna vagy Nora Robert szennyet. Nem mondom,hogy te azt olvasod,csak lehet tényleg csak ez a baja.


Rendeld egy barátnőd címére vagy a koli címére. Általában nem csupán a lakcímet, hanem a kiszállítási címet is meg kell adni,ha eltér a lakcímtől.

2019. febr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
91%

LoL

Mondd neki, hogy karton cigit rendelsz.

2019. febr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vagy postán maradóra vagy a koliba rendeld. Koliba mindíg van portás vagy valaki, aki átvegye a csomagot. Nálunk volt aki suliba hozatta a cuccokat, csörgött a futár ment átvette, ha nem tudta abba az esetben átvették a suli portáján, az ott hagyott pénzből pedig fizették.
2019. febr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Rendeld a kollégiumba, és adj meghstalmazást a portásnak! Ha a portás nem tudja átvennu, akkor a posta visszatartja, és átveszed a postán.
2019. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
vagy rendeld csomagautomatába, illetve átvételi pontra. Oda, ahol kollégista vagy.
2019. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Megrendelés utáni bolti átvétel esetleg? Vagy ha az nincs, akkor az előttem szólók megoldása, postán maradó vagy csomagautomata. Suli/koli címére én nem rendelnék.
2019. febr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%
Rendeld a koliba, postán maradóként, esetleg Pick Pack pontra.
2019. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Rendelt PickPack pontra, vagy PostaPontra, vagy ha van a közeledben, akkor csomagautomatába (Posta vagy Foxpost automata már sok helyen van)

Akkor simán át tudod venni.


Anyád nem százas, ha "ellenzi az olvasást".....

2019. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Én anno mindent a kolis címre rendeltem. Nem kell felhatalmazás vagy bármilyen intézkedés! A portás átvesz, aláírja. Ennyi. Volt, hogy egy 70 ezer forintos órát vett át nekem. Soha nem volt gond. A futár általában telefonon hívott, hogy a kolinal van..ha nem voltam ott (nyilván nem lehettem mindig ott) akkor szóltam, hogy nyugodtan adja oda a portásnak, - ő egész álló nap ott van. A leveleket is a portások vették át mindig.. Még kényelmes is volt ez az egész, nem kellett azon görcsölni, hogy na mikor jön a csomag, otthon kell lenni stb..
2019. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!