Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit szólnátok akkor ha...

Ti mit szólnátok akkor ha folyamatosan valamelyik szülőtök rákérdezne, hogy miért olvasol könyveket, vagy láttál-e már engem könyvet olvasni? Hogy jöhetett ki belőlem olyan gyerek, aki a könyvekben leli örömét?

Figyelt kérdés
Erre mit lehet vajon válaszolni.
2015. márc. 8. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul érezném magam, de annak a tudatában, hogy nekem van igazam, válasz nélkül visszatemetkeznék a kedvenc könyvembe. :)


(TE CSINÁLOD JÓL!!!)

2015. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy örüljön neki, hogy legalább te annyira értelmes vagy hogy néha könyvet veszel a kezedbe. Példát vehetne rólad, ahelyett hogy ilyen faszsqgokat mond.
2015. márc. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Pfff, én épp a minap adtam hálát, amiért a lányom kijelentette, hogy "hülye voltam, amiért eddig nem szerettem olvasni". Remélem, így is marad, bár még csak 9 éves. Ne szólj rá semmit, neked ez a hobbid, és kész.
2015. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Én 12 évesen kaptam rá az olvasásra, az elején még békén hagyott (nevelőapám), de utána elvette és elrejtette, később szét is tépte a könyveimet.

Hisztériás rohamot kaptam és mai napig mérges vagyok emiatt.

Bennmaradtam a suliban és ott olvastam + ha nem láttak, akkor otthon is.

2015. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt lehet tudni, hogy miért?
2015. márc. 8. 13:08
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
nálunk mamámnak tiltották, ő is tiokban olvasott és azért mert inkább hasznát akarták venni. mosni, főzni, takarítani, nem olvasni, az semmire nem visz
2015. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy a szüleid unintelligens, silány lelkivilágú emberek.

Nem hogy örülnének, mert a kevés az olvasni szerető gyerek, mindenki csak a telefonját nyomkodja. Én szeretek olvasni a mai napig. Úgy gondolom, hogy ilyet csak a tanulatlan bunkók mondanak.

Ha van okostelód, akkor rakd fel pdf-ben a könyveidet, akkor a telódat bambulod, azért csak nem szólnak be...

2015. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

A nevelőapám viccesnek találta, hogy ki tud billenteni a higgadtságomból és ezt egyedül a könyveimmel és a kutyámmal tudta megtenni. Semmi más nem érdekelt, egye meg az ételem, vágja a telefonomat a falhoz, gúnyoljon stb. Szerencsére már nem élek vele együtt.

2015. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Passiflora ***** válasza:
A szüleim is szeretnek olvasni, de ha ilyen helyzetben lennék, lehet, hogy azt mondanám, hogy ha mindig mindenki csak olyan dolgokat csinálna, csinált volna életében, amit a szüleitől is látott, akkor még mindig olyan körülmények között élnénk, mint az őskorban. :-)
2015. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Vallási okokra hivatkozva mondják, hogy a könyvek hamarosan el fognak pusztulni. Az embereket a gyakorlati életre kell nevelni, ami hasznos az életben, nem pedig elvont könyvek, más gondolati-érzelmi világának megjelenítése a fontos, mivel nem ez visz előre a későbbiekben.
2015. márc. 8. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!