Ez volt a helyes dolog?

Figyelt kérdés

Írtam egy önéletrajzot, amit az iskolában kértek. Mondtam édesanyámnak, hogy olvassa el, aztán ez megtörtént, majd kihúzgálta belőle azt ami neki nem tetszik, és mondta, hogy írjam újra. (Másfél órát dolgoztam vele.)

Mit gondoltok erről?



2019. febr. 17. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Semmit, ahhoz látni kellene azt az önéletrajzot...
2019. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Ez így elég kevés informacio
2019. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz látni kéne az önéletrajzot. Egyébként mit keres a keresőszavak közt Pinokkió? :D
2019. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Munkahelyemen láttam olyan önéletrajzot, amit egyébként felnőtt férfi írt, hogy majdnem röhögőgötcsöt kaptam. Rövid volt, tele röhejes Megjegyzéssel. De láttam olyat is, friss pályakezdő által benyújtott, aki túl sok részletet osztott meg, ami irreleváns volt és sajnos nagyon "gyerekesen" fogalmazta meg az egészet. Na ők biztos örültek volna, ha valaki átnézi nekik.


Kérdezd meg, pontosan miért húzta ki, amit kihúzott és tanulj belőle.

2019. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Épitő kritika attól hogy sokáig irtad még lehet bene hiba,

Most tanulj belőle a következő gyorsabb és pontosabb lesz

2019. febr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Te kérted ki a véleményét, ilyenkor mindig benne van a pakliban hogy nem lesz pozitív a vélemény. Az jó hogy meg mutatta hogy mi nem tetszik neki és nem annyit mondott hogy szar/jó hanem konstruktív információt kaptál.
2019. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Csináld meg úgy, ahogy te jónak látod

Egyébként ezért nem kell kikérni mások véleményét

Ami meg nem jó, azt majd a tanárod ráírja, de ne má anyád bírálja felül:D xD

Egyébként is, akkor gondolom, oda ilyen képzeletbeli végzettségeket is beleírhattál, pl Janculfai János Szerzetesiskola; most mondtam valamit, remélem , nincs ilyen:D; de ott szal az a lényeg; hogy ilyen adatszerűen írd le; tehát ott adatok vannak, szóval fogalmam sincs, hogy például miket húzhatott ki belőle:D Arra pl írhatnál egy példát, nem feltétlenül kell konkrétan:) De ebben ilyen tényszerű (vagy ha még tanulsz, és tök üres lett volna az önéletrajzod, és a tanár kérte, hogy találjatok még ki valamit) na, szal tehát ebbe a házifeladatba, vagy tényszerű, vagy annak tűnő dolgokat kellett beleírnod. Tehát el nem tudom képzelni, mi olyanok lehettek, amiket az anyád kihúzott. Valami játéktanodaképzőt írtál bele, szóval iylen viccesnevűeket;amiket nem lehet komoylan venni? Mert énszerintem az se baj; most a tanárnak az a lényeg , hogy csinálj valamit, írjál valamit; csak a formája értelmesen nézzen ki. Egy önéletrajzba nem kell mindenfélét beleírni, a végzettségeidet fölsorolni. Tehát ilyen oltári nagy badarságokat; pl (4-től 5-ig voltam ott, aztán utána átmentem a játszóházba) na , tehát ilyen agyament, komolyanvehetetlen kommenteket ne írj hozzá:D Oda csak ilyen tényszerű adatok kellenek. Szóval ha nincs annyi végzettséged, akkor egy házifeladatban nyugodtan kitalálhatsz még valamit pl Fallabdatábor Főiskolája; járt ettől-eddig; csak az elrendezése legyen jó, és értelmesen legyen megcsinálva:D Add be azt, aztán azt majd a tanár eldönti, és kötözködik neked pirossal, hogy most mi a jó , és mi nem; ő majd odaírogatja a megjegyzéseket. Egyébként keress rá, europass-os önéletrajz minta; és akkor annak alapján hozd létre a sajátodat. Hogy olyan formán nézzen ki, és akkor klassz rendezett lesz. Vagy pl európai típusú önéletrajz minta; de az europass volt az konkrétan az a típus, ha azt beírod, szerintem mindenképpen megtalálja. Egyébként ha motivációs levél kell, lehet, hogy egy picit tudok benne segíteni, ha olyat is kért a tanár.

2019. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
*Amúgy,ha jó szándékkal segíteni akart, és nem csak alaptalanul lekezelő, lenéző stílusban kötekedett, akkor énszerintem ... Hát, nemtom, de mondjuk javaslatokat azért inkább tehetett volna helyette ;meg remélem, azért nem tollal huzigálta ki, mert tollal ugye nem javítgatunk/irogatunk bele más munkájba, csak , ha ő megengedi, ha ő kéri. (Pl a tanárodnak amikor már készen be van adva, szabad piros tollal hozzá megjegyzéseket fűzni, de ő is ennyit tehet.) Szal remélem, ceruzával csinálta, hogy még ki tudd radírozni az ő belekontárkodását; tehát ha erre te kérted, akkor nem kontárkodás volt, hanem helytálló, de egyébként alapvetően nem nyúlunk bele másnak a dolgába.
2019. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

A baj h ma anyukáknak semmi élete célja,semmije,semmi se jo,és képesek 20 30 éves férfiak helyett beszélni is a szakrendelésünkön.. Itt és igy kezdődik..

40N

2019. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#7: nem volt benne semmi hülyeség, csak a 10/10 realitás.

#8: de, fogta a tollat és így huss, áthúzta 4Head

#6: oké, hogy elmondta és megmutatta, de nem úgy kellett volna hogy az egészbe belehúzgál, és akkor írjam újra.

#5: biztos volt, de nem biztos hogy az, ami neki nem tetszett.

#4: azért húzta ki, mert neki nem tetszik, túl személyesnek találta.

#3: szeretem a figyelmes embereket! :D


Önéletrajz (még ép formában)

kepfeltoltes(pont)eu/view.php?filename=195IMG_20190217_214141.jpg

2019. febr. 17. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!