Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha nem teszek apaságit, akkor...

Ha nem teszek apaságit, akkor is kell gyerektartást fizetnem?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 18:38
 191/198 anonim ***** válasza:
15%
189: a kérdező és a gyerek viszonyának szempontjából mindegy, hogy hazugság árán vagy véletlenül becsúszott. Itt a gyerek és a kérdező is áldozata a nőnek. De a törvényen ez mit sem változtat.
2019. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/198 anonim ***** válasza:
70%

"189: a kérdező és a gyerek viszonyának szempontjából mindegy, hogy hazugság árán vagy véletlenül becsúszott." - pont, hogy "a kérdező és a gyerek viszonyának szempontjából" egyáltalán nem mindegy, ezt én is megtapasztaltam.

A jog szempontjából mindegy. (Szerintem sajnos, van, aki szerint nem)

2019. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/198 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező.Ez a nem akarok gyereket téma hányszor hozódott fel az utóbbi időben?Vagy az első két évben még néha kijelentetted, aztán annyiban maradt?Milyen helyzetekben került szóba a téma?
2019. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/198 A kérdező kommentje:
Rengetegszer felmerült a téma. Leginkább rokonok és barátok kérdeztek rá, hogy Na és mi lesz a családalapítással? Én minden alkalommal közöltem, hogy nem akarom tönkretenni a szabadságom egy gyerek miatt, az exem pedig minden alkalommal közölte, hogy meg a karrierjét nem fogja tönkretenni, és mindketten egyet értettünk abban, hogy mi ígyis egy család vagyunk. Legutóbb kb 8 hónapja kérdeztek rá a rokonok, és igyanezeket a válaszokat adtuk, csak közbe elfelejtette közölni, hogy meggondolta
2019. márc. 6. 17:52
 195/198 A kérdező kommentje:
Szóval meggondolta magát. Bocsi véletlen elküldte.
2019. márc. 6. 17:53
 196/198 anonim ***** válasza:
24%
Értem... Nem is tett jelzéseket feléd, hogy mégis meggondolta magát?Nem állt más módon más emberek gyerekéhez?Nem is szerette egyébként a gyerekeket, vagy csak sajátot nem akart?Egy mindenre elszánt karrierista nő, akinek nagyon fontos a munkája szerintem racionálisabb másoknál.Nemhiszem, hogy csak úgy gondolt egyet, hogy na akkor most teherbe esek.Mi miatt nem szedte a gyógyszert?Csak úgy? Vagy volt valami e.ü.-i oka?Milyen területen dolgoztok egyébként?
2019. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/198 ecsetes válasza:
14%
Érdeklődnék a korodról?
2019. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/198 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó, a #117-es válaszban van leírva.
2019. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!