Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya elvárják hogy apa fizesse...

Anya elvárják hogy apa fizessen gyerektartast tesóm miatt, de ő egy forinttal sem támogat engem (egyetemista vagyok). Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Anya azt mondta apának hogy ha nem fizeti a gyerektartast bírósági ügy lesz a dologból (zárójelben elmondom hogy anya és a pasija kb minden hetvenen wellnesezni és szórakozni járnak, apa pedig éjjel nappal dolgozik). Apa igyis alig bír támogatni anyagilag mivel elég sokba van az egyetemem. Dolgozni sajnos nem tudok elmenni mert nagyon sokat kell tanuljak, hogy jo jegyeim legyenek és ne veszitsem el az ingyenes helyet.Anya azért nem támogat mert soha nem szeretett. Mit tudnák tenni?
2018. febr. 1. 16:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%
Hát kérdező, az durva hogy otthon neked kell fizetned magad után a rezsit, a net rád eső részét, nem ehetsz otthon :-(
2018. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
61%
"(zárójelben elmondom hogy anya és a pasija kb minden hetvenen wellnesezni és szórakozni járnak, apa pedig éjjel nappal dolgozik)" Lényegtelen. az apának kötelessége gondoskodni a gyerekéről. Az a pénz a testvéredet illeti. Te meg nem apádat sajnálod, csak azt a pénzt is magadnak akarod.
2018. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Az egyetem az otthonomtól 400 kilométerre van.
2018. febr. 1. 16:33
 4/30 anonim ***** válasza:
64%
És? Akkor már nem kell apádnak a másik gyerekéról is gondoskodnia?
2018. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
30%
De sose mész haza?
2018. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
De kell gondoskodni. De anyának nem kéne rolam csak azert mert felnőtt vagyok és a törvény nem kötelezi?
2018. febr. 1. 16:36
 7/30 anonim ***** válasza:
36%

Van hol laknod?

Kapsz enni?

Van fűtésed, világításod, telefonod, interneted?

Tudsz fürdeni?

Van valami göncöd, amit felvehetsz, vagy fügefalevélben járkálsz?

Fizeti anyád az utazásodat?

Finanszírozza az egyetemi kiadásokat?

Kapsz zsebpénzt, vagy pénzt ha valamire kell?

Ha mindez megvan, akkor pofa be, te hálátlan!


Egyébként egy "egyetemistának" illene tudni, hogy nem "tudnák", hanem "tudnék"!

2018. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
70%
Na és konkrétan mi az összefüggés? Elarulom: SEMMI. A kiskorú testvéredet el kell tartani. Nam anyadnak és a pasijanak, hanem anyadnak és apadnak. Te nagykorú vagy, dolgozhatsz az egyetem mellett, vehetsz fel diakhitelt, nem kell, hogy bárki is támogasson
2018. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
29%

Szégyelld magad!

(Egyébként ebben az országban keresztbe-kasul nincs összesen 400 km.)

Mesélj még kis Andersen!

2018. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
39%
Persze a kérdező a szemét. De Anyuka apuka pénzén velneszezne,tudod mikor forditodik a tartásdij a gyerekre ilyen helyen.. Én bemoszerolnám Anyukát a biroságon h mire költi,magára a pasival a velnessre,gyerek meg kerüljön az apjához,mindig a nők kapják a gyereket,persze pumpolni kell csak ,ha meg lejár a támogatás, mehet Isten hírével a gyerek. Megélhetési anyák..
2018. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!