Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz, hogy én 25 évesen anyumma...

Gáz, hogy én 25 évesen anyummal lakom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van munkám, beszállok a rezsibe, mintent magamnak fizetek (ruha, mobilnet, stb stb). Igazából írtó szerencsés vagyok, mert van egy lakásom is (örököltem) , amibe be is költözhetnék, de egyszerűen nem akarok egyedül élni. Anyummal tök jól kijövök, semmiben nem gátoljuk egymást. Sajnos egy 4 éves párkapcsolatomnak nem rég vége lett, szóval éltem már külön anyutól ez idő alatt, de most valahogy nem akarnék beköltözni a lakásomba és minden nap hazamenni az üres házba.

Normális ez?



2019. márc. 9. 16:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Miquel: szerencsere anyukam eletet semennyiben nem befolyasolja, hogy vele èlek. Sot kifejezetten orul neki, hogy nem kell egyedul lennie. Foleg, hogy nagyon jol kijovunk. Mint mondtam eltem mar kulon anyukamtol, es most sem azert elek vele, mert vele konnyebb dontest hoznom az ugyben, h mennyi parizert vegyek:) termeszetesen ertelek teged is, biztos sok esetben ez igy van.

Lehet tenyleg ra kene szannom magam, es elkoltozni . Csak egyszeruen borzaszto maganyosnak ereznem magam..

2019. márc. 9. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!