Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagáltál volna? Normális...

Mit reagáltál volna? Normális hogy ennyire kiakadtak?

Figyelt kérdés

A hétvégét a nagyszüleimmel töltöm. Nagyon jó velük a kapcsolatom egyébként.


Nagyapám nagy harci kakas fanatikus. már nem úgy hogy harcoltat, de már vagy 30 éve vannak neki és egyszerűen imádja őket. A kakasok meg csak ővele nem agresszívek.


Szóval ma együtt takarítottuk az ólat, erre nekem jött a kakas. (Ami amúgy elvileg el van különítve a többitől) Próbáltam elhajtani de nem ment így belerúgtam hogy menjen már odébb. Sajnos túl nagyot rúgtam és szegénynek eltört a lába. Már eléggé bánom, de egy sajnálommal már nem tudom vissza hozni. Nagyapám nem szidott le annyira de elég szomorú.


A szüleim viszont egy teljes balhét levágtak, elmondtak mindennek. Nagyon kiakadtak. 1 hónap szobafogságot kaptam meg elvették a telefonom (a nagymamám "harcolta" vissza) de egy idejig se gép se net nem lesz.


Ezt nem értem ekkora tragédia azért nem történt


2019. márc. 9. 19:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Normális és elég szomorú hogy ahelyett hogy a kakast sajnálnád a saját sanyarú sorsoddal vagy elfogadva.
2019. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem normális. Azon kellene kiakadniuk, hogy megtámadott egy kakas, nem azon, hogy te megvédted magad.
2019. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Harci kakas... ez legális úgy egyébként? Nem úgy hangzik...


Meg ne téged küldjön már be takarítani, ha csak vele nem agresszívak...

2019. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó: "megtámadott egy kakas" xDD úgy beszélsz, mintha legalább egy barnamedve támadta volna meg....
2019. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Szólhattál volna inkább a papádnak, hogy neked megy a kakas. De már mindegy, így alakult sajnos, nem direkt törted el a lábát. A szüleid se normálisak... Próbáld megbeszélni velük, hogy nyilván nem direkt volt. Véletlen baleset történt. A nagyszüleid legalább jófejek.
2019. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

"úgy beszélsz, mintha legalább egy barnamedve támadta volna meg...."

[link]

[link]

2019. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Imádom ezt a nagy állatvédő szívét mindenkinek XD


Gondolom ha nektek megy egy kakas, akkor ti csak álltok elébe szelíden, és türelmesen várjátok, amíg szétcsipkedi az arcotokat, mert hát állatokat csúnya dolog bántani. A végén meg még meg is simogatjátok.


Arról nem beszélve, hogy ez egy HARCI KAKAS. A harcoltatások során gondolom nagyobb sérüléseket is elszenved, valamint aki ilyen állatot tart ilyen célra, azt tisztában van a lehetséges sérülésekkel.

2019. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Máskor ne menj a kakasok közelébe. Takarítsa őket a nagyapád, ha úgyis csak őt fogadják el. Ok, lehet, hogy túlreagáltad, de alapjában önvédelem volt. Ha én lennék a szülőd, én nem büntettelek volna meg. Szerintem épp elég rosszul érezted magad attól, hogy a nagyapád szomorú lett, meg attól, hogy nem akarattal törted el a kakas lábát. Én egyébként elsősorban szülőként arra lettem volna kíváncsi, hogy te nem sérültél-e meg, minden rendben van-e veled, aztán megbeszéltük volna, hogy a jövőben hogy legyen, pl. nem segítesz a takarításban a nagypapának, vagy védőfelszerelést viselj. Ennyi. A legfontosabb nekem a gyerekem biztonsága.
2019. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
22%

Utolso..nem megy az erto olvasas? NEM harcoltatta oket!! A kakasokban alapbol van nemi agresszio..

En sem ugrok be az allatkertbe a pavianokhoz, mert lehet megtepnenek. Jobb a bekesseg, tehat nem megyunk egymas teruletere. A kerdezo ezt benezte..igy jart. Maskor okosabb lesz.

2019. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A 71%- nak ment..
2019. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!