Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Nehogy megfertőz minket,...

"Nehogy megfertőz minket, b*zdmeg! ". Te hogyan reagáltál volna rá?

Figyelt kérdés
A barátom apukája tette ezt a kedves kijelentést nekem, mert meg vagyok fázva és úgy aludtam náluk( este felé jött ki rajtam, nem tudtam volna már haza menni sem, mert nem volt buszom) . Nem is tudtam mit válaszolni, ezután pedig nagyon kellemetlenül éreztem magam. Sajnos nem ez volt az első ilyen jellegű beszólása és vannak egyéb dolgai is velem szemben...

2013. szept. 7. 23:02
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
83%
nekem egyszer anyámnak mondta apám én is hallottam hogy: " vidd mán' ezt el innen még a végén megfertőz" ( az "ezt" voltam én amikor kicsi voltam
2013. szept. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
És a barátod erre mit szólt? Megvédett téged?
2013. szept. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Tüsszents a képébe.
2013. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
Ezentúl intézd úgy a dolgaid, hogy ne aludj ott, sőt találkozhattok valami parkban is, nálatok....
2013. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Közölném, hogy "hápci".
2013. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Pont nem volt a közelben. Természetesen nekem adott igazat.

Sajnos már úgy vagyok vele, hogy nem is szívesen megyek hozzájuk. Mert amiket csinál,... mindegy nem is írom.

2013. szept. 7. 23:20
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ hogyan mondta. Lehet hogy csak hülyült. De am írd le hogy mit csinál még.
2013. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Pl. Wc-és után mindig megkérdezi, hogy jól lehúztam -e, nem maradt ott semmi. Többször is bement utánam a fürdőszobába, hogy nem hagytam ott valamit. Ellenőrzi, hogy van -e valahol hajszál és, hogy vajon rendesen feltöröltem. Múltkor azt kérte, hogy a szivacsát amit a kád szélén tart, tusolás után csavarjam ki...hát, attól kicsit felfordult a gyomrom.
2013. szept. 7. 23:32
 9/25 A kérdező kommentje:

#7-es válaszoló : Sajnos, nekem úgy tűnt.

#8-as válaszoló: ...inkább tartod volna magadban a hülyeségedet.

2013. szept. 7. 23:35
 10/25 A kérdező kommentje:
nekem nem úgy tűnt*
2013. szept. 7. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!