Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez tényleg morbid?

Szerintetek ez tényleg morbid?

Figyelt kérdés
Szóval van egy ismerősöm, 25 éves lány. Van egy húga meg egy nővére. Az anyjuk mindig úgy köszön nekik, ha találkoznak (már kiskoruk óta így van ez), hogy puszit ad a szájukra, aztán átöleli őket. Egy közös ismerősünk szerint ez morbid és undorító, és az is, hogy a lányok ezt hagyják. Én szerintem semmi rossz nincs benne, nem egy nyelves csókról van szó, hanem egy apró pusziról. Csak én gondolom rosszul, szerintetek is morbid?

2019. márc. 11. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem mindenki foglalkozzon a saját dolgával.
2019. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Pont azt akartam írni, amit az első. Ki nem szarja le? :)
2019. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Engem csak az érdekel, hogy másoknak mi a véleménye erről, eszem ágában sincs beleszólni a dolgukba.
2019. márc. 11. 15:11
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekem fura. Soha nem pusziltam szájon a gyerekemet, mindig a homlokára kapott/kap puszit tőlem. Baba korában is, most is, amúgy 24 éves és lány.
2019. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonymousreview60 ***** válasza:
88%
A szájra puszi furcsa ilyen idősen gyerek és anyuka között furcsa. Bizarr. Majmoknál láttam ilyent és szerelmeseknél. Mondhatni az anyukla majomszeretettel csügg a gyermekein.
2019. márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Fura, nalunk sincs megengedve, kicsik a gyerekek, neha probalnak szajon puszilni.
2019. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt már e kérdés szinte betűszerint, a kérdésben megjelölt személyek is stimmelnek még életkorra is.
2019. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Ahány ház annyi szokás. Én személy szerint kicsit undinak tartom. Annak adok szájra puszit akivel intim kapcsolatban vagyok. Nem örülnék ha mondjuk a párom végig szájrapuszilgatná a családját, aztán jönne engem puszilgatni...
2019. márc. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

1: Ahány ház, annyi szokás. Ha nekik jo akkor jol teszik. A közös ismerösötök meg pukkadjon meg!

2: A közös ismerösödet meg világositsd fel a morbid szo jelentéséröl!

2019. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Az a morbid, hogy te mindenhova odatolod a képedet, amihez semmi közöd. Fogadok hogy te vagy az örök anyós
2019. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!