Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen esetben mit tudok csinálni?

Ilyen esetben mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Ha anyukamnak bármit mondok/megkérem ra szépen, akkor rögtön ideges lesz és én vagyok a rossz meg én vagyok leszidva valami miatt vagy fel van hozva valami régebbi ‘tortenes’ vagy az, amikor én nem csináltam meg valamit, amire megkért.

És így nyilván semmi kedvem megkérni bármire is, de közben meg nagyon zavarnak ezek a dolgok.


Ha valakit tényleg érdekel, akkor privátban szívesen elküldöm neki részletesen :)



2019. márc. 23. 07:45
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
99%, hogy rajtad vezeti le a frusztrációit. Apukád hol van a történetből? Milyen a házasságuk? Vannak gondok a munkahelyén?
2019. márc. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk is ugyanez volt. A munkahelyi dolgait rajtam vezette le, de olyan szinten hogy azt mondta az is idegesítő ha levegőt veszek, persze amiatt meg én voltam szarul. Hiába segítettem neki, hiába főztem, mostam, takarítottam , elmentem neki mindenért , tényleg mindig ott voltam neki cserébe ezt kaptam. Ez ment két évig.

Aztán megörültem mikor elem rakta a felmondásit. Azóta nem csesztet.

2019. márc. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is sejtem, hogy rajtam vezeti le, de nem tudok mit csinálni 😕


Már kiskorom óta nem élnek együtt, de normális a viszony közöttük

2019. márc. 23. 09:35
 4/9 A kérdező kommentje:
Hat a munkahelye eléggé stresszes, mert emberekkel dolgozik, akik közül nem 1 hülye van...(nem cégnél van, egyéni vállalkozó)
2019. márc. 23. 09:36
 5/9 anonim válasza:

Sajnos én is szoktam ilyen lenni. Rossz időszakot élünk és annyira zajlatott vagyok hogy sokszor ilyanokért förmedek a másikra amiért nem.kéne, pedig ő, ők segítenek amibe tudnak. Aztán meg bőgök, mert ilyen vagyok velük. Lelki nyugalom kell.

Ha beszélsz is vele és érti a bajt, lehet ad neki annyi motivációt hogy uralja magát. Tisztába van vele hogy ilyen?

2019. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy tisztában van-e azzal, hogy ilyen, de én inkább nem mondom, mert azon is csak felhúzza magát...
2019. ápr. 1. 18:11
 7/9 anonim válasza:

Hát... pedig te ismered.

Ha úgyis mindenen felhúzza magát akkor egy próbát megér, h felhozod a témát, max lesz mégegy szar nap. Tudom kellemetlen, meg azt mondod könnyű így mondani, de tudom milyen ez.


Mikor jobb kedve van beszélj vele erről, kedvesen.

Mondd neki hogy látod mostanában mintha valami nyugtalanitaná, türelmetlenebb lenne, kérdezd meg hogy jól látod-e van e valami baj vagy tudnál-e neki segíteni, mert jobban szeretnéd jobb kedvűnek látni.

Legyél vele őszinte, de kedvesen beszélj vele.

2019. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Könnyebb lenne segíteni ha elmondanád, hogy hány éves vagy.
2019. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
18
2019. máj. 22. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!