Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti melyikben támogatná...

Szülők, ti melyikben támogatnátok jobban a gyereketeket?

Figyelt kérdés

Ha kitalálná, hogy hobbiból:


1, Lovagolni szeretne, rendesen, hetente 1-2 alkalommal lovardában, illetve nyáron intenzíven is 2 hetes táborban.

Nem készülne díjugratónak, ez csak egy kedves hobbi lenne számára


2,Klasszikus balettre szeretne járni. Nem annyira a tánc része érdekelné, hanem maguk a gyakorlatok, egyszer megtetszett neki egy filmben, ahogy a balerinák a rúdnál edzenek, nyújtanak, és szeretné ő is ezt csinálni.

Nem lennének táncosnő ambíciói, csak közelebb állna hozzá az ilyen mozgásforma, mint mondjuk a küzdősportok vagy a labdajátékok.


Melyiket támogatnád és miért?


Melyiket ellenzed, és miért?


2019. márc. 27. 13:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
17%
Egeszsegugyi okokbol balett startbol kizarva. Ha lenne re lehetoseg, akkor sem, lattam eleg balettos videot ahol sirnak a gyerekek a fajdalomtol.
2019. márc. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Lovaglast!
2019. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt támogatnám. Akár kipróbálhatná mindkettőt is, aztán dönt, hogy melyik tetszik jobban.
2019. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi pénze van rá a lánynak. Mindkettő elég drága dolog.
2019. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Metionin ***** válasza:
100%
Mindkettőt. Én azt mondanám hogy próbálja ki x időre ezt is, azt is és amelyik jobban tetszik, annál maradjon. Én kipróbáltam életem során mindkettőt, károm egyikből sem származott.
2019. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%

Khm... Hogy pontosak legyünk a lovaglás se teljesen egészséges...ott is komoly hatással van a csípő és medencére, plusz a lábizületekre, csontokra.


Lovaglásban "jártas" vagyok és iszonyat pénzt tud elnyelni. Ha csak ki akarsz járni és csak lovagolni akarsz heti 2szer meg nyáron és SEMMI verseny, akkor mondanám h ok, bár friss levegő... Ne ugy kepzeljetek el, hogy pár alkalom után egy vadregenyes ösvényen vágtat egyedül az illető nagyokat szippantva a friss erdei levegőből :D


Amúgy nekem mindegy lenne, a balett tán annyi hogy tönkreteszi a lábfejet... Szóval a lovaglás inkább.

2019. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én bármelyiket szívesen támogatnám.

Mindegyik testmozgás, mindegyik normális hobbi.

2019. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyik ellen sem lennék. Elődönthetnè maga. Támogatnám.

De ha már a véleményem kérne a lovaglást támogatnám.

Egy részt en 13 évig lovagoltam, versenyeztem is. Másrészt tesomnak vannak lovai.

2019. márc. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!