Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy rákos a gyermeketek?

Figyelt kérdés
Akár gyerek, akár már felnőtt.
2019. ápr. 14. 13:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
elvinném orvoshoz, mást nagyon nem lehet
2019. ápr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz vinném, tájékozódnék mivel növelhetem a gyógyulási esélyeit. A rák nem feltétlenül azonos a halálos ítélettel.
2019. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%

Hogy lehet ilyen kérdést feltenni? Miféle cselekvési variációk képzelhetők el egyáltalán szerinted? Imádkozni? Vudu varázslóhoz vinni?

2-es, te komolyan gondolod, hogy a rákot a környezetben élő emberek okozzák?

2019. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Összegyűjteném az összes lelkierőmet, és elhatároznám, hogy a lehető legjobbat próbálom kihozni a következő időszakból, bármi is lesz a vége.

Szervezni kezdeném a segítő családtagokat arra az időre, mikor vele is kell lenni, és a többi gyermeknek, más családtagnak is szüksége van a gondoskodásra.

Igykeznék a lehető legjobb életminőséget biztosítani neki a betegsége idején is. Ha iskolás korú, megszervezném, hogy lehetőség szerint része maradhasson az osztályközösségnek, ha megfelelő állapotban van, minél több időt tölthessen az iskolában, ha otthon vagy kórházban kell lennie, skypon vagy más módon tudjon kapcsolatot tartani a gyerekekkel, ha egy mód van rá, ne maradjon le a tananyaggal, hogy majd ugyanabba a közösségbe térhessen vissza.

2019. ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Látom, törölték az általam említett 2-est, természetesen nem a mostani 2-est szólítottam meg.
2019. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
43%
Amit anya tesójának az élettársa. Kemóra hordanám, támogatnám, steril szobát csinálnék, lelkierőt vennék mint ő, próbálnék pozitív maradni, tudatnám vele hogy mellette vagyok. (Vennék neki alkoholmentes citromos sört mert az sejt növelő)
2019. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Én sem értem milyen variáció van még azon túl, hogy orvoshoz vinném. Voltam hasonló helyzetben, csak a szerettem nem a gyermekem volt. Ha nem vagy ilyen helyzetben jelenleg ne agyalj rajta, ne fesd az ördögöt a falra, mert megjelenik.
2019. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám teljes erejével mellettem állt.
2019. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem több hétig a kórházban félrekezeltek, azon a napon amikor a lépem kvázi szétrobbant a daganattól, nagyon rosszul voltam mondtam anyunak, hogy holnapra meghalok, ő meg határozottan rávágta, hogy olyan nincs.


Valamiért ez a mondata nagy erőt adott, még félkómásan az intenzív osztályon is.

2019. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Látom töröltek, kettes voltam. Úgy értem nem biztosítottam a gyerekem számára az egészséges életmódot. Persze nem a szülő hibája, ha rákos a gyerek, de ha rossz minőségű ételeket fogyaszt például, akkor nő a kockázata. És fontos végiggondolni mi vezethetett ide, nehogy más is így járjon a családban, és hogy a gyerek később ne essen vissza.
2019. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!