Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek, ha a veletek...

Ti mit tennétek, ha a veletek élő 20 éves lányotokat annyira irritálná az élettársatok, hogy egészségromlása is kialakulna a sok idegességtől?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 08:45
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Húha, azt hiszem, rossz fórumra tévedtem... Ez a fölényes stílus és vagdalózás... Sosem írtam még ki ide témát, mióta pedig ezt kiírtam, fel sem léptem, szóval lepontozás meg stb. :D Mindegy, nem vagyok a stílusom, de azért a félreértések elkerülése végett leírom, hogy nem is állítottam, hogy én vagyok az anya (ha igen, másoljátok be :D). Az egészségromlás az konkrétan ciszták, 15 kg fogyás (60 kilóból 175 centihez) és hasonlók... És azért irritál, mert iszik. Részeg heti szinten többször, csak anyukámat éppen nem zavarja, mert állandó délutános és mire hazaér, már alszik a nevelőapám, nekem kell elviselni. Az elköltözéshez pedig annyit, hogy nem, nem vagyok gyerek, de olyan szakon vagyok, ami mellett képtelenség olyan diákmunkát vállalni, amiből meg tudnék élni egyedül. A vérszerinti apám támogat havi 50 ezerrel, de abból sem lehet éppen önállósodni.

De ez tényleg nem az én közegem, keresek másik fórumot. Kellemes ünnepeket azért! :)

2019. ápr. 20. 10:24
 12/39 A kérdező kommentje:
Azér nem bántalmazásként írtam, mert nem bánt, de tudjátok, ha nem is bánt, baromi nehéz és megviselő egy részeg embert elviseni. Így végszókóként még... Kívánom, hogy soha ne tapasztaljátok meg!
2019. ápr. 20. 10:26
 13/39 anonim ***** válasza:
51%
Nem hiszem, hogy ciszták keletkeztek, mert nevelőapád rossz ember. Ha van külön szobád, akkor függetlenítsd magad amennyire tudod. Könyvtárban lehet tanulni. Neked is kellemes ünnepeket azért! :)
2019. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
48%

Khm, a ciszta nem idegesség miatt jelenik meg, de ne zavarjon.

Diákhitel, alberlet/kollégium és még van oldva.

2019. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
48%
Áh, tehát a ciszta idegesség miatt van? Érdekes. Kimondottan nyugodt természet vagyok, semmi stressz nincs az életemben, mégis masztopátiam van hosszu évek óta. Majd mondom ay dokinak, adjon ra nyugtatót
2019. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
83%
Biztosan könnyű mondani, de próbálj ebből a nehéz helyzetből előnyt kovácsolni. Értsd: Az alkoholista nem ember, csak egy roncs. Ignoráld, szeparáld el tőle magadat amennyire csak tudod. Később pedig semmiképp se ess anyud hibájába: soha-soha nem jövünk össze alkoholistával. Most már látod, hogy milyen rossz ez, könnyebben fog menni az igényes és egészséges párválasztás. Most csak a tanulmányaidra figyelj, ők pedig hadd hemperegjenek a saját fertőjükben.
2019. ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
60%
#16,nem még mindig nem azt állítja,hogy ő az anya:))
2019. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
86%
Kedves kérdező! Èn megértelek, az èn ex-férjem is nagyon ivott, pokol volt vele az utolsó időszak.Aki nincs ilyen helyzetben, az nem értheti.Nagyon idegesítő egy iszákos embert elviselni, mivel kötekednek,veszekednek, bele kötnek a betonon kívül mindenbe! Csodálom,hogy Anyukád ezt nem látja, és eltűri.Jó lenne egy alapos beszélgetés is, így hármasban.
2019. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
45%

Wonny: az anya élettársa vagy nem igazán iszik, csak a kérdezö akar valamibe belekötni, vagy az anyát nem zavarja, mert nem komoly.

A kérdezönek megvan lehetösége a szobájában maradni, elköltözni máshová, de arra semmi joga, hogy beleszóljon az anyja párkapcsolatába.

Amiket meg ír, hogy emiatt milyen problémái lettek, azoknak semmi köze az ilyen esetekhez.

2019. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
57%
Na bakker, szólok az orvos ismerősömnek hogy tanuljon: ő ugyanis eddig nem tudta hogy a ciszta az idegességtől van...
2019. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!