Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek, ha a veletek...

Ti mit tennétek, ha a veletek élő 20 éves lányotokat annyira irritálná az élettársatok, hogy egészségromlása is kialakulna a sok idegességtől?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 08:45
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
15%
Ez nagyon durva, basszus nagyon sajnállak!!! Kitartás, anyud meg majd jól pofánesik, hogy ezt hagyja! Mikor majd elfordulsz tőle miatta!
2019. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
12%
Am én a helyedben megmondanám neki majd az alkoholista állatja biztos támogatja később nem a gyereke!!! Undor!
2019. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
55%

20 évesen el tud költözni, szerintem ilyen esetben nem igazán mervado mit gondol.

Egy kisebb gyereknél ha ennyire gond lenne neki a párommal, akkor átgondolnàm és a gyerekem lelki állapota lenne az első, nem a saját szerelmi életem. Viszont 20 évesen már elég nagy.

2019. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
53%
Gyereket vállalni azt is jelenti hogy minimum kiiskolázom a legtöbben 19 évesen érettségiznek am! 20 évesen dolgozhat tanulás mellett de valamire való szülő az úgy látja hogy dolgozzon ha akar de ne legyen neki muszáj csak azért mert el kell költöznie mert egy alkoholista roncs teszi tönkre otthon az életét!! 20 évesen vszeg le sem diplomázott!
2019. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
57%
Hasonlo helyzetben voltam, en eluztem a mostohaapamat, anyam azota talalt egy toknormalis es gazdag ferfit es boldog mindenki.. Gondolod irj segitek ;-)
2019. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
30%

Gratulálok azoknak, akik szerint a lány menjen, az alkoholista maradjon.


Komolyan remélem, hogy az ilyenek otthon nem így bánnak a gyerekükkel. Mondjuk ez a mentalitás nagyon sok mindent megmagyarázna.

2019. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
40%
Mégegyszer ha valaki megkérdezi miért van kis országunk számtalan negatív lista dobogós helyén, az erre a kérdésre érkezett válaszokat fogom megmutatni. 🤦🏽‍♀️ Néhány kivétellel morális fertő, már-már ijesztő...
2019. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
64%

26!


Egy 20 évesről van szó, aki hamarosan így is úgy is kirepül, nem pedig egy 10 évesről, aki még jó ideig gondoskodásra szorul. Egyértelmű, hogy egy kisgyerek mindig elonyt élvez a partnerrel szemben. Itt viszont 3 felnőtt el együtt. Ne haragudj, nincs olyan ember, aki nem veszi eszre, ha a partnere alkoholista. A kérdező nagyon eltúlozza a helyzetet. Ráadásul idiótaságot állít, mert cisztája az életben nem lesz senkinek idegesség miatt. Nyilvánvalóan zsigerből utálj az anyja partnerét, így mindent megpróbál rá fogni, hogy miatta van. Igaz, nem pár évre vállal az ember gyereket, hanem amíg el, de ez nem azt jelenti, hogy a szülő onnantól áldozza fel magát és csak a gyerek körül forogjon a világ. Ha így lenne, csak és kizárólag egyedülálló nő vállalhatna gyereket, aki onnantól akar el is felejtheti, hogy ő maga létezik.

Nem, nem kell kidobni a gyereket, de nem is kell miatta feláldozni azh ember saját életét és boldogságát.

2019. ápr. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
37%
Nem azt írta hogy nem veszi észre az anyja hanem hogy nem érdeli! Vannak ilyen igénytelen nők! Meg kell nézni hányolyan van mikor az anya nem hiszi el vagy nem akar tudomást venni arról hogy a gyerekét pld molesztálja a az apja mostohaapja vagy lelkileg terrorizálja stb! Meg hány családban él alkesz! Nem minden alkesz egyedülálló a többsége családban él! Ezek a nők bénák és igénytelenek mert attól félnek egyedül maradnak eltűrik az alkesz férjet sok a bántalmazást is! Szívejoga lenne ameddig a saját életét teszi vele taccsra de a gyerekét.. Inkább nem írom mit csinálnék ilyen nőkkel!! A kor mindenkinél már mikor tud "repülni".. Én pld 20 évesen elköltöztem otthonról mert addigra végeztem a tanulmányaimmal sőt nem olyan nehéz volt mellette tudtam addig dolgozni is 17 éves koromtól! DE húgom most 24 éves és még otthon él dolgozni nem is tudna albérletért csak mert otthon terrorban tartja egy roncs mert orvosira jár Pécsett és ott élnek az egyetem közelébe a szüleim hülye lenne elköltözni de ha elköltözne se tudná kifizetni nem tud dolgozni még! DE a mi anyák ha nevelőapa lenne sem engedné ezt meg 1 percig sem egy iszákos roncsnak rontani a családi léggkört! Mert önbecsülés is van a világon meg a gyerekekhez való védemi ösztön! Az szüljön gyereket aki bármikor ölre megy értük a többi simsezzen!
2019. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
0%
"Mégegyszer ha valaki megkérdezi miért van kis országunk számtalan negatív lista dobogós helyén" Talán mert a húszévesek felnőtt jogokat akarnak, gyerek kötelességekkel? Nincs joga szétcseszni az anyja életét. Az anyja meg nem köteles húsz-harminc évig feladni a saját életét a gyerek kényelméért.Ha iszik a palija, iszik. Az anya felnőtt nő, neki kell tudni hogy ez számára mennyire elfogadható. Nem a felnőtt gyereknek eldönteni hogy anyunak lehet-e pasija.
2019. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!