Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ijedt meg a mostohaanyám?

Miért ijedt meg a mostohaanyám?

Figyelt kérdés

Éppen öltöztem a szobámban (meztelen voltam) amikor bejött, ugrott egyet, megijedt és elnézést kért.

Mitől lehet ez?

18/f



2019. ápr. 22. 21:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%
Tulajdonképpen miért nem neki teszed fel ugyanezt a kérdést? - ha már sokat látott meztelenül...
2019. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Megkerdezted mostohaanyad?

Enszerintem inkabb csak elgondolkodott es nem is tudta a szobadban vagy es ezert nagyon meglepodott (en is szoktam ijedtemben hatraugrani vagy osszerezzeni teljesen akartlan reakcio) vagy nagyon elgondolkodott valamin, hogy benyit te majd biztos az agyadon fekszel/aszatlodnal ulsz es o majd es epp fogalmazta mit akar neked mondani, vagy kerdezni toled erre te ott allsz puceran es ettol "megijedt". Nekem is vlot mar olyan, hogy mentem a mosdoba es ranyitottam valakire es hiaba az anyamra es hiaba nem lattam semmit annyira megijedtem, hogy felvisitottam (igen maskor kopogok, de akkor valahkgy azt hittem biztosan nincs bent senki...). Még szerencse nem irta ki ide anyam, hogy miert visitott a lanyom, amikor ramnyitott a klotyon? :-) :-)

2020. febr. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!