Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyunak, ha...

Hogy mondjam el anyunak, ha majd összejövök az évfolyamtársammal? 16l

Figyelt kérdés

Kezd kialakulni köztem és egy évfolyamtársam közt valami, viszont ezzel van egy hatalmas nagy probléma. Mind ketten lányok vagyunk, és anya eléggé homofób. És emiatt nem is tudja, hogs biszexuális vagyok. Azt meg pláne nem, hogy az egy lány tetszik, és valószínűleg vele össze fogunk jönni. Viszont anyunak illene idővel tudnia, hogy járok valakivel. Csak szerinte ez az egész beteges, csak választás kérdése, meg egyébként is csak elrontom az életem, ha egyszer is járok lánnyal. A lényeg, hogy nagyon ellenzi.

Viszont mindenképpen el akarom mondani egyszer. Szerintetek hogyan?


2019. máj. 4. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Várj még pár évet, nem minden információ tartozik anyádra.
2019. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindig jó ötlet coming outolni.
2019. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem akkor mondd el neki ha muszáj. Ha összejösztök, várj még pár hónapot lásd milyen komoly ez az egész. Lehet nem fog működni és későbbiekben fiúval jönnél össze, és akkor meglehet előzni az egész kellemetlenséget
2019. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonymousreview60 ***** válasza:
22%
Honnan tudod, hogy nem vagy leszbikus?
2019. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nem "illene tudnia", főleg ha kényelmetlen helyzetbe kerülnél a coming out-olással. Azt tanácsolnám, hogy ne mondd el neki, hogy biszex vagy amíg nem költözöl el otthonról. A barátnődről meg mondhatod azt, hogy legjobb barátok vagytok és azért vagytok annyit együtt.


22N (szintén biszex)

2019. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kamugyrosz ***** válasza:
60%

Volt egy ismerősöm szinten csaj

O elmondta h leszbikus és hogy szeret egy lányt (19eves volt kb)

Na a család nagyon nehezen fogadta de látszólag komoly volt ezért valahogy megemesztette

2 evig jártak utána egyszer csak elkezdett járni egy palival

És így mindenki sokkolt volt hiszen 2 evig nézték h egy csajjal van nagy szerelembe és hogy nem szereti a fiukat

Elég érdekes volt, viszont a családot sajnáltam mert elég nehéz egy ilyet elfogadni főleg ha homofób valaki

Én azt mondom varj vele és ha lehet ne mondd el

2019. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
te ismered, te tudod meddig menne el ha megtudná hogy lánnyal vagy. de ha bármi kis esély van arra hogy kirakna otthonról, esetleg kitagadna, akkor ne mondd el még!
2019. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Ez a divat? Leszbinek meg binek lenni? Minden második kiscsaj az, kezdünk elkorcsosulni. :D 24N
2019. máj. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 MrPifta ***** válasza:
81%

Előbújni mindig csak akkor szabad, ha rossz válasz esetén el tudsz menekülni!

Én is csak akkor mondtam el a szüleimnek, hogy barátom van, mikor felkészültem a költözésre. Nem kellett, de akár az is lehet

2019. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

Üzenem a nyolcasnak, hogy téged se kért meg senki, hogy bunkó legyél, mégis az vagy? xddd

Vagy ez már divat?

2019. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!