Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszeljem ra a szuleimet?

Aranyhalas kérdése:

Hogyan beszeljem ra a szuleimet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy en jelenleg egy eretsegis szakon tanulokes nagyon nehez utalom nagyon. Nagynehezen sikerult megbeszelnem veluk hogy atmehessek 3evesbe de nem arra a szakra amit szeretnek. Azert nrm akarjak megemgedni mert faterom is azt tanulta es o nagyon utalta es nem is akarta csinalni de vegul kijarta es most allitjak hogy nehez es nem fogom csinalni. Otlet hogy hogy oldjam meg? Bocs ha rossz kategoria nem talaltam jobbat🤷‍♂️🤷‍♂️

2019. máj. 9. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Vegyél helyesírási szótárt, és olvasd el az összes oldalt belőle. Az minden gondot megold.
2019. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Kipróbáltad már valaha azt ami érdekel? Kérd meg az apádat hogy mutassa meg és úgy indolkja meg miért nem lehet

Értem én hogy eröltetik a másikat de nem hiszem hogy engednének ha nem látják hogy tényleg elszánt vagy, mutasd meg nekik hogy te azt akarod és nem csak azért mert a mostani túl nehéz

2019. máj. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A tovabbi hasonlo pocokvakaro unatkozo pali kommentjere nem vagyok kivancsi koszi a megertest. Segitseget kertem sztem nem azt hogy koss bele hogy irok😊
2019. máj. 9. 23:18
 4/15 A kérdező kommentje:
☝️elsonek
2019. máj. 9. 23:19
 5/15 A kérdező kommentje:
Kettes koszonom a normalis valaszt megy a zoldkez. Lattak mar hogy csinalom. Mondtam hogy szeretem meg mondtam hogy csinalnam is. Erre az volt a valasz hogy "nem mindennap csinaltad csak egy fel napig" nemtudom hogy kellene ezt megoldani
2019. máj. 9. 23:23
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Legalább kapcsold be a telefonon az auto correctort. Ha már okostelefon. A helyesírás sokmindent elárul az emberről...
2019. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon nehéz? Mi? Az alapelvárások a középiskolában?

A szüleid valószínűleg azért mondják ezt, mert ismernek. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy utálsz tanulni és nem is vagy valami jóképességű gyerek - “állítják, hogy nehéz és nem fogom megcsinálni”. Őszintén szólva, akinek a középiskola nehéz, annak szerintem minden az. Szakmáknál is kell tanulni és tudni az elméletet.

2019. máj. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Megmondom az oszintet nem szeretek tanulni. De ez azert van mert egyszeruen akarhogy is tanulom nem megy. Ulhetek felette orakat is az anyag 90% biztos nem marad meg. Lehet azert van mert folyamatosan koran kell kelnem mert 32km re van a suli. Baaar nemtudom. Mindenki mondja koztuk tobb haverom is aki nalam rosszab tanulo volt hogy tok jol megy nekik. Ezert szeretnek en is atmenni(nem azert mert mondjal hogy menjel at) hogy legyen egy kis sikerem. Mert annak nem sok ertelme van hogy felkelek 4 25kor bemegyek hazaerek 3 egyesel masnap pedig ugyanez.
2019. máj. 10. 00:23
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sokan kelnek korán, hogy beérjenek az iskolába, nem hiszem, hogy ez kifogás lehetne. Időben kell lefeküdni. Ha utálsz tanulni, akkor miből gondolod, hogy amit kigondoltál azt szeretni fogod? Nem hiszem, hogy a sikerélményt egy gyengébb iskolában kellene megszerezned, attól te még nem fogsz fejlődni. Vegyél erőt magadon és tanulj, mert később nagyon meg fogod bánni.
2019. máj. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Meg fogod bánni. Az érettségi a mai világban alap. Ha nem is akarsz egyetemre menni, de rengeteg szakma van, amit érettségi nélkül nem kezdhetsz el.

Rengeteg felnőtt jár este, család és háztartás mellett suliba, hogy letegye az érettségit.. Nem lenne egyszerűbb most megcsinàlni? Szakmát tanulhatsz utána is.

2019. máj. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!