Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy győzzem meg a lányom,...

Hogy győzzem meg a lányom, hogy szakítson az arab nemzetiségű barátjával?

Figyelt kérdés
A férfi láthatóan csak kihasználja. Nős és gyerekei is vannak, a lányomnak azt hazudja hogy elválik érte. A lányom mindent elhisz neki. Hiába próbálok rá hatni, egyre inkább kifordul magából. Most már se velem se az apjával nem akar beszélni. Hogy térítsem észhez?
2019. máj. 15. 11:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Addig tart a rózsaszín köd, míg meg nem kapja az első ruhát az arabs csődörtől, majd akkor fut haza picsogva. Addig úgysem fog hallgatni a józan észre.
2019. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%

Isten mentsen attól, hogy elváljon és elvegye a lányodat!

Akkor már jobb, ha csak így simán együtt járnak. Amint egy arab magáénak tudhat egy nőt, rögtön megváltozik! Kicsit tájékozódjatok az arab kultúrában!

2019. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Hagyni kell neki, hogy magától somfordáljon vissza.

Addig meg imádkozni, hogy nagy hülyeséget ne csináljon.

Nem kell könyörögni neki, ha nem akar beszélni, nem kell, majd ha rájön, hogy igazatok volt, úgyis visszajön. Minél jobban tiltjátok,annál rosszabb.

2019. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%

Értem hogy félted.

Viszont azt tanácsolom hagyd rá. Legközelebb majd hallgat rád. Vagy pedig olvastass el vele egy koránt. :D

2019. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudsz mit kezdeni vele. Minél jobban tiltod, annál makacsabb lesz. Lényeg az, hogy érezze, hogy mindezek ellenére szereted.

A gyermekei anyjától nem valószínű, hogy el fog válni. Egyébként egy muszlimnak négy felesége lehet.

2019. máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

Én párom apja arab. Párom fél vér, és keresztény.

Mondd meg a lányodnak, hogy ar arab kultúrában (vagy elhiszi, vagy később sír) egy férfinek annyi felesége lehet, amennyit eltud tartani.

Ha megcsalja a nő a férfi meg is ölheti.

Párom félvérként utálja az arab kultúrát, mivel annó jól megjárták az apjával. (Állandóan verte az anyját, volt hogy betörte az orrát azért mert nem mosogatott el.)

Tanácsolom a lányodnak hogy olvasgasson kicsit a kultúra után. :)

Addig udvarol meg jófej, míg el nem veszi feleségül. Onnantól a nőnek nincs szava, ha a férfihez férfi vendég jön, a nő nem ülhet az asztalhoz.

Tényleg kicsit olvassonm :D

Szerencsére én jó férjet választottam.

De tudtam is a kultúrát mikor megismertem. :)

2019. máj. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Ha az első pofont nem tőle kapja a lányod, akkor esélyes, hogy a kedves feleségtől. Bármire képesek, ha a biztonságuk meginog egy hitetlen nőcskéért.

Én biztos, hogy alaposabban megismertetném vele a kultúrájukat, a szokásaikat és azt, hogy csak a férfiak számítanak, nincsenek egyenlő jogaik.

2019. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Ne tiltsd és ne ellenkezz, ha ezt csinálod kialakul ez a mindenki ellenünk van mentalitás ami csak közelebb hozza őket. Vagy tanul a saját hibájából vagy a végén a férfi bizonyítja be hogy nem volt igazatok róla.
2019. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Ne lebeszéld, hanem érvekkel győzd meg. Hidd el, ha elülteted benne ezeket az arabokra nagyon is jellemző viselkedési formákat, eszébe fognak jutni a szavaid, amikor megtapasztalja. Ő maga jöjjön rá, hogy ez neki nem lesz jó. Arról is biztosítsd, hogy te mindig visszavárod, bármi is történjen, mert sajnos sok lány már csak dacból sem szakít, nehogy azt kapja vissza a szüleitől, hogy de mi megmondtuk előre.
2019. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%

[link]


Egyebkent ti itt minden kultura ellen vagytok ami nem magyar.

De itt szo se esett arrol, hogy a pali tartja e egyaltalan a kulturajat:)

2019. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!