Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális-e, hogy az exférjem...

Normális-e, hogy az exférjem az új barátnôje lakásában altatja a 7éves lányunkat, egy ágyban, háromasban (exem, lányom, a szeretôje)?!

Figyelt kérdés
Lányom hétvégérôl hazajött, és epmesélte, hogy "apuval és az új barátnôjével egy ágyban aludtak"..."felébredt, amikor lefeküdtek mellé az ágyba"... Nem tudok erre mit mondani a lányomnak. Mondtam, hogy nem baj, hogy elmondta, nem haragszom, miért is tenném. Mondta, hogy ô nem akart velük egy ágyban aludni "ezt mondtam is apunak". Volt másik szabad ágy a lakásban. Ilyenkor kihez forduljak? Válás folyamatban. Mikor közöltem, hogy gyerekfelügyeletet szeretnék, az exem azzal fenyeget, hogy nem vihetem ki többet az országból a gyereket. Valamint a gyereknek mondja, hogy én nem engedem, hogy vele is legyen...és nem vaj, errôl majd lesz papírja (ezt mind a gyereknek).

2019. máj. 26. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Csaladsegito, gyamhatosag tanacsa. Ugyved tanacsa.

Az a baj 7 eves gyerek szavara nem fog ugrani a birosag szerintem.

2019. máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem, nem lenne gáz, attol mert te utálod a csajt o meg elfogadhatja a lányotokat. Az viszont nagyon gáz es elfogadhatatlan hogy a lassan sulis gyereket a szava ellenere befektetnek ket felnott közé, mikor vilagosan kifejezte egymást.
2019. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem útálom az új barátnôt, hálás vagyok neki, hogy megszabadított az exemtôl :D inkább sajnálom, mert abba a hibába esik, amibe én estem anno. Remélem, boldogabbak lesznek. Viszont ha a gyerek azt mondja, hogy NEM, és ezt nem tisztelik, az kiakaszt.
2019. máj. 26. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

1.Már nem a szeretője, rosszul fogalmaztál.


2. Az is lehet hogy első alkalommal inkább megnyugtatásul akarta esetleg hogy vele aludjon?

2019. máj. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
A hálószobai ágyról van szó? Mert ebben az esetben elfogadható szerintem. A gyerekek elaludt, a két felnőtt meg lefeküdt mellé. Nem hiszem, hogy kényszerrel kellett ott feküdnie köztük.
2019. máj. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem normális. Volt szerencsém :-(((( két felnőttel (ebből egyik a szülőm) egy ágyban aludni. Kifejezetten rosszul éreztem magam.
2019. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Az hagyján, az én páron exe azon akadt ki, hogy amikor itt van a gyerek miért nem alszik velünk, szintén 7 éves lesz és nekünk van pofánk külön ágyon altatni :D
2020. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!