Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hátráltatom a szoros apa-lánya...

Hátráltatom a szoros apa-lánya kapcsolat kialakítását azzal, hogy azt kérem, az exférj párja és a lányom közös fotói maradjanak az ő ill. Exanyós lakásában?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kapcsolatunk,partnerek vagyunk a gyereknevelésben,napi szinten,de ezzel a nővel csalt a terhességem alatt,boldogok,ok de miért kellene kiraknom a falamra/albumba ahogy a lányomat ölelgeti? Ha a gyermek beszél róla,meghallgatom,mosolygok,válaszolok,de nem szeretném a nő karácsonyfadíszét pl kitenni a mi fánkra,a hűtőmágnesét a mi hűtőnkre,minden másban kivétel nélkül kompromisszumra jutunk,nekem ez az egy fájó pont van,elfogadtam hogy létezik de ha megoldható nem szeretném nézegetni ha van 2lakás ahol az ő közös emlékeik elférnek.Nem tolerálható a kérésem?
2014. júl. 30. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha alapból nem utálkozol, nem tiltod az apától és sűrűn vele/náluk lehet, akkor egyáltalán nem nagy elvárás ez szerintem...a Te lakásod a Te várad:)
2014. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1%

Ha a lányod szereti az exférjed párját, akkor a saját szobájába miért ne rakhatná ki, ha szeretné? Ami a te tered, vagy közös tér, ott ne legyen.

El kéne már temetned a gyűlöletedet, ami még mindig forr benned. Hűtőmágnes, karácsonyfadísz se ártott neked.

2014. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jogos kérésed! Én ugyan egy mostoha vagyok, és sokkal később kerültem képbe, mint ahogy szétment a párom az exével mégsem hagyom, hogy a közös képeinket hazavigye a kislány. Igaz ő még kicsi, nem tudom nálatok hány éves a gyerek, de elmagyaráztam neki, hogy ne vigye el a képeket, mert az anyukája nem kiváncsi rám, de ne aggódjon nem vagyunk rosszban, és majd ha nagy lesz megérti ő is. Elfogadta ezt, és azóta nincs baj ebből, nem akarja elvinni tőlünk a képeket. Mondjuk a szitu visszafelé is igaz, van nálunk képe az anyjáról, de a falra nem rakjuk ki, a párnája alatt tartja. Ez így korrekt!
2014. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem, a lányodat hátráltatod abban, hogy megtanulja, mi az elfogadás és tovább lépés. Teljes mértékben megértem, amit érzel, hidd el, de ezen felül kell kerekedned, ha példát akarsz mutatni a lányodnak. Szóval húzd ki magad, vedd fel a büszke tartást és ha a lányod kéri, akkor rakd ki a képet, rakd fel a karácsonyfadíszt, a lányod miatt, és gondolj arra, neki ez jelent valamit. Lépj tovább és szállj ki a megcsalt feleség szerepből, legyél ezentúl szerető anya és büszke, elvált nő, aki egyedül is meg tudja oldani a gyereknevelést, a volt férje meg nem érdemelte meg, hát majd jön olyan, aki megérdemel téged.
2014. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Saját szobájában kirakhatja a lányod, akkor teljesen érthető a kérésed. Én se szeretném azt a nőt nézegetni aki elvette a szerelmem.

25/N

2014. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem a kislány kéri,hanem exférjem.A kislány az elmúlt másfél évben kb 4szer találkozott a nővel,kedveli,de nem hiányolja különösebben.Apuka jön ide láthatásra,a gyermek most megy másodjára az ő lakhelyükre.
2014. júl. 30. 14:44
 7/10 A kérdező kommentje:
3,5éves, a kicsi másfél.Azt gondolom,ha más lenne a párja,azzal a nővel nem lenne ilyen ellenérzésem,mert ő nem tett semmit ellenem,a családom ellen.
2014. júl. 30. 14:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaj, viccelsz? Dehogy kell kitenni!

Az a Te lakásod. A sajátjában olyan képet tesz ki amilyet akar. Gondolom ott sem a Te képeid lógnak a falon.


Semmiképpen sem hátráltatsz semmit ezzel, ez egy tök normális igény.

2014. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem világos, hogy mi a pontos kérdés.

Exférjed akarja, hogy kitedd az Ő csajának a képét a házadba? Vagy az anyós? Te lakásod azt teszel ki amit akarsz.

2014. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hasonló történet van nálunk is.

Én is úgy vagyok vele, hogy nem kívánom az új barátnő cuccait kerülgetni és jópofát vágni a dologhoz. Elfogadtam, legyenek boldogok, de az én házam az én váram, az én hűtőmön ne kelljen nézegetni az ő cuccát.

2014. júl. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!