Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz valaki szerint ha 27...

Gáz valaki szerint ha 27 évesen még otthon élek?

Figyelt kérdés

Nemrég töltöttem be a a 27-et és még otthon élek. De kávzi csak aludni járok haza hajnali 4 kor elmegyek és este 10kor érek haza. Dolgozom , Suliba járok, Edzésre járok . Nem látom értelmét hogy elköltözzek , nyomos érv hogy szeretem a szüleimet, mi értelme lenne egyedül albérletbe ha napközben amúgy sem tartózkodom otthon?


F


2019. jún. 2. 23:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Akkor gáz ha eltartanak. Ha önálló vagy és kiveszed a házimunkából a részed, akkor nem probléma. Majd ha lesz barátnő/barát (2019 ben minden játszik) aki szeretne összeköltözni akkor majd ráérsz. Vagy ha a szüleid terhére vagy. :D
2019. jún. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem te tehetsz róla. Régebben úgy volt hogy a húszéves városi párok egymásba szerettek majd teljesen természetes módon rögtön összeházasodtak. Voltak átmeneti otthonok, olcsó bérlakások ahová ideiglenesen össze tudtak költözni amíg meg nem kapták a kulcsot a lakásigénylésükre. Majd amikor jött a gyerek már lett saját házuk, olcsó áron jó hitellel és a gyerek után is elengedtek belőle. Könnyebb volt ezerszer ezt törleszteni mint most amikor az alacsony bérek mellett a magas árakkal is meg kell küzdenetek egyszerre.
2019. jún. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem gáz, semmi gond nincs vele. A leírtak alapján teljesen felesleges lenne neked fenntartani egy külön lakást.
2019. jún. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 lilla64 ***** válasza:
70%
Nem gáz.Nincs ezzel semmi probléma,sőt,teljesen normális.
2019. jún. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Számomra az értelmetlen pénzszórás lenne ciki, ha csak azért menne valaki albérletbe, mert jujdegáz otthon lakni.
2019. jún. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Persze hogy gáz, de nem gáz, mert itt a gyakorin mindenki mamahoteles. Hazaértél. Ráérsz elköltözni ötvenévesen.
2019. jún. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
A másodikkal egyetértek. Változott a világ, nem olyan egyszerű már, mint néhány évtizede. Ha lesz párod raersz elkoltozni majd szerintem, addig inkább gyűjtögess. Kelleni fog ilyen ingatlan árak mellett
2019. jún. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem gáz. Nekem kizáró ok lenne ismerkedésnél, mivel én is bőven önállóan éltem már ennyi idősen. Minimum társbérlet haverokkal, de nem a szülőkkel. Ebben a korban biztosan nem várnak hónapokat a szex-szel az ismerkedési szakaszban lévők és baromi gáz dugni anyuci mellett.
2019. jún. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%
Idegenként nem érdekel, de párnak nem választanék olyan embert, aki majdnem 30 évesen még ennyire önállótlan. Senki ne mesélje be nekem, hogy mindenki a saját külön lakrészében lakik otthon és nem mosnak, főznek, takarítanak rá. Az ilyen aztán elvárja majd a párjától is a kiszolgálást, amit évtizedeken át megszokott.
2019. jún. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%
Én 25 éves koromig otthon laktam de dolgoztam ,ha kellet vetem kaját ,illetve bizony kellet adnom haza fizetésemböl.
2019. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!