Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vegyek telefont a 14 éves...

Vegyek telefont a 14 éves lányomnak? Ha igen, akkor milyet?

Figyelt kérdés

A lányom kamaszkorban van, megy vakon az osztálytársai után. Telefon kell neki.



A ti 14 év körüli gyerekeiteknek milyen mobiltelefonja van?



2019. jún. 3. 20:39
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
84%
Samsung J5
2019. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
25%

A J-s szériáról sok rosszat hallani és magamnak is volt 2 évig,borzalmas volt.


Milyen árban gondolkodsz? Mert ha megengedhetitek,akkor IPhone-t ajánlanék.


(Jön a lepontozás érzem,mert egy “sznob” vagyok.)

2019. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
60%

A kettes sznob.


Szerintem is vegyél neki, de ne drágát, mert nem fogja az értéket érzékelni.


Huawei Y5, vagy Huawei P20 lite

2019. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem vegyél.Hogy milyet azt neked kell eldöntened mi nem tudhatjuk,hogy mennyit költessz rá.
2019. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
84%

Természetesen vennék neki, valamilyet mindenképp, de ebben a korban szerintem már okostelefont is nyugodtan lehet. (Egyszerű nyomógombos készüléket, amin a szüleit fel tudja hívni, már hamarabb is vennék, legkésőbb, mikor önállóan kezd közlekedni.)


A pontos típus meg attól függ. Ha olyan lenne, mint én voltam és vagyok, aki sehogy se bír vigyázni a holmijára, akárhogy igyekszik, akkor egy 20 ezer körüli egyszerűbb okostelefont kapna. Ha viszont olyan, aki tud vigyázni rá, akkor megbeszélném vele, milyet szeretne (annak függvényében is persze, hogy mit bír el anyagilag a család). Ha ő ehhez képest drágábbat szeretne, akkor a zsebpénzéből kiegészítheti az általam rászánt keretet.


Mobilnetet egyelőre nem vennék, csak 2-3 hónap után, és lehetőleg Domino Maratont, mert ott az adatkeret soha nem jár le. Nincs az hónap végén, hogy még van X megabájt, és ha most nem használom el, elvész, szóval elkezdek minden hülyeséget nézni fölöslegesen, hogy ne vesszen el a keret. A havonta megújuló adatkeret szerintem rossz nevelő.

2019. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
91%
Amilyet szeretne. Nem is értem a kérdést. Megmondod neki, hogy x összeg a keret amit rá tudsz szánni, válasszon.
2019. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
80%
Samsung Galaxy A7, 55 ezerért vettük jófogáson újan, elégedett vele.
2019. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
79%
Ugye nem mondod, hogy eddig a lányodnak nem volt telefonja?
2019. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
90%
Te az vagy, aki azt is el akarja donteni h a lanya hasznalhat e tampont??
2019. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
64%

Kettes vagyok.


Azt még hozzátenném,hogy azt mondtam,ha megengedhetik.És én sem vagyok az a tipikus “csak az IPhone a telefon” ember,hanem nekem szimplán az IOS rendszere jobban bejött.De hogy az androidról is mondjak pozitívat.Én például jobban szeretem a Samsung A és S szériáknak a kameráit jobban kezelhetőnek találom(ezeket próbáltam ki ismerős által).De mégis IPhone-m van,mert tudjátok ízlések és pofonok.

2019. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!