Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csapdában vagyok és nem tudom...

Csapdában vagyok és nem tudom hogy kerülhetnék ki belőle (? )

Figyelt kérdés

Anyámmal sosem volt felhőtlen a viszonyom, gyakran vert kisebb koromban és gyakran megkeserítette az életem!


Rengeteget ordibált, érzelmileg terrorizál..


Én most 21 éves vagyok, és van egy kisfiam aki 15hónapos, mikor kiderült hogy terhes vagyok meggyőztek hogy jobb lesz ha a párommal hozzájuk költözünk amíg meg nem születik a baba.


Ez így is történt, viszont azóta is itt vagyunk, és az egyetlen kiút ebből a helyzetből, hogy jövőre a kicsi bölcsödébe megy én pedig dolgozni mert a párom keresete nem elég ahhoz hogy elköltözzünk.


Tudom magamnak kerestem a bajt azzal hogy idejöttünk, de most nagyon csapdában érzem magam..


Minden reggel áthozza hozzám a kisfiam és úgy csinál mintha ez tök normális lenne, aztán mondtam neki ma reggel hogy nekem ez rettenetes és szeretném ha nem hozná át folyton, én vagyok az anyja, felkelek én!

Erre az volt a válasz hogy én csak ne korlátozzam őt a saját házában 😐


A vicc az egészben hogy én főzök én mosok és takarítok a lakásban egyedül minden nap.

Ő hazajön a munkájából ahol rendszeresen alszik, és bármekkora a szar ő arrébb tol mindent és lefekszik a fotelre és panaszkodik hogy fáj a lába (ülő munkát végez és 43 éves)


Kegyetlenül elegem van ebből! Az egész házban van valami rettentő tespedés! Muszáj innen elmennünk amilyen hamar csak lehet!


Milyen más opcióm lehet hogy hamarabb kijussunk?


2019. jún. 5. 06:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Olcsóbb albérlet? A párod szülei esetleg nem tudnak segíteni?


Amit leírsz, az alapján minden megoldás jó lehet.

Én sem viselném el, hogy gyereknevelésben, alvásban, bármilyen döntésemben korlátozzanak csak azért, mert ott lakom. Kiszolgáltatott helyzetben vagytok, mindenképpen menjetek külön

2019. jún. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Eleve nem kellett volna oda költözni, ha mindig is xar volt a kapcsolat. Plusz ugye normális gondolkodású ember gyereket nem a semmire vállal.

Opcio: munka, most rögtön. A gyerek már 24 hetes kortól mehet bölcsődébe.

2019. jún. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy meg miert ne fájhatna a láb a attól, hogy ülő munkát végez?
2019. jún. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Minek költöztetek oda és honnan? Nekünk volt saját otthonunk a férjemmel és semelyik szülő nem tudott volna meggyőzni hogy költözzünk bármrlyikükhöz is.
2019. jún. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Tavaly a terhesség alatt többször tetted fel azt a kérdést, hogy odaköltözz-e szülés után.

Már akkor mindenki azt mondta, hogy ebböl csak gond lesz, föleg, hogy akkor is mondtad, anyád a mindenbe beleavatkozó, mindent jobban tudó valaki.


MEgoldás, hogy sürgösen elköltözöl és elkezded vállalni a felelöséget a gyerekedért és éled a saját életedet!

2019. jún. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy áthozza hozzám a kisfiam?? Miért, hol van a gyerek? Honnan hozza át?
2019. jún. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Van külön szobája a kicsinek.

Onnan.


Épp ezen gondolkodok jelenleg is, hogy most el kéne mennem dolgozni.

Én is erre gondoltam

2019. jún. 5. 08:01
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem gondolkodni kell, hanem felpörögni. A bölcsi sem úgy működik, hogy te odaállítasz, hogy vinnéd a gyereket, és másnap reggel várnak. Van, ahol olyan hosszú a várólista, hogy mire bekerül, már ovis lesz.
2019. jún. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom, már rápörögtem, beszéltem a védőnővel is ^^
2019. jún. 5. 09:19
 10/13 anonim válasza:
48%
Vegyél fel csokot és szüljél még 3 gyereket #ironia
2019. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!