Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ebbe belemennétek a helyemben?

Ti ebbe belemennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, egyetemista és apám az én nevemre akar magának telefont venni ami előfizetéses. Mivel nem fizette a számláit, letiltották így saját nevére nem tud telefont venni. Én szívem szerint ebbe nem akarok belemenni, elég bizonytalan a helyzete munka terén és megbízhatatlan ember. Ha ő nem fizeti a számláit nyilván nekem kell és nekem erre nincs szükségem. Mit tanácsoltok nekem? :/
2019. jún. 7. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem mennék bele. Mindenki a saját faxával verje a csalánt.
2019. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha megbízhatatlan akkor semmiképen ne menj bele
2019. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele. Fizettem már más helyett, jó tanulópénz volt. Soha többet.
2019. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Mondd, hogy magadnak vettél/tervezel venni új telefont, és két előfizu nem lehet a neveden, szóval annnnnnyira szeretnél segíteni, de sajnos így nem tudsz.

Cserébe ajánld fel, hogy segítesz találni valami jóféle kártyás csomagot.


(Ha nem akarsz kamuzni, utóbbi akkor is opció, azt elvileg ő is kaphat, javasold neki.)

2019. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre sem!
2019. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se mennék bele. Ha a saját nevére nem megy, akkor ne vegyen előfizetésest, vegyen kártyásat, az is ugyanarra jó.
2019. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Én is veletek értek egyet. Amúgy a saját telefonom előfizetéses tehát semmiféleképpen nem szeretnék 2-t a nevemre venni.
2019. jún. 8. 06:41
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Semmiképpen. Az én kontómra ne csináljon telefonszámlát, mert ugye tudod Te is, hogy az lesz...

Nagyon egyszerű a megoldás: vegen kártyásat! Azt akár naponta feltöltheti, többször is, webbankból, ATM-ből, és ezen kívül még ezer helyről. Ha erre húzza a száját, akkor világos, hogy az egész arra megy ki, hogy téged lenyúljon, és vele dfizettesse a számláját. Ne menj bele, nagyon megjárhatod!

2019. jún. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A kártyás telefon nem rossz ötlet, szerintem is próbáld meg ezt a lehetőséget!
2019. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre sem. Nem is értem minek akar olyat,amit nem tud fizetni. Pont ma vettünk egy kártyás telefont 3.500.- ért. Beletettük a régi kártyát és továbbra is feltöltjük. Minek ehez előfizetés?
2019. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!