Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szulok, ti belemennetek ebbe?

Szulok, ti belemennetek ebbe?

Figyelt kérdés
Ugy volt, hogy a lanyotoknak vesztek az iden a szobajaba butort, agyat... A lanyotok erre azt mondana, hogy abbol a penzbol inkabb kocsit vegyetek neki, egy kisebb 2 ajtosat, amivel jobban boldogul. Adna bele o is penzt(pl a havi 7.000-8.000 Ft zsebpenzet felaldozna minimum 1 evig, osztondijat is ideadna, valamint nem kellene neki az iden szuletesnapjara, karacsonyra es egyebb alkalmakra ajandek.) A tankolast pedig ugy oldana meg, hogy a maradek zsebpenze(szinte 7-8.000 havonta azt beleadna). Nem jar maskulonben sem napi szinten az autova, hetvegen szokott csak menni...
2016. márc. 19. 14:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%
Bár nekem nincs gyerekem, de belemennék, ha ezt szeretné. Azzal a feltétellel, hogy tényleg ő tartja fenn. Ha elköltötte a zsebpénzét, nem megy vele. Nehogy az legyen hogy megígéri, aztán nektek kell az egészet fizetni.
2016. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
82%
Igen, belemennék. Megbeszélném a feltételeket vele, és utána megvennénk az autót. Persze feltételezem, hogy felelősség teljes már egy autóhoz. Azt a pénzt, úgy is neki szántad, miért ne választhatná a bútor helyett.
2016. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
73%

Ha belemennek, nem elolegeznem meg az osszeget. A butorpenzt odaadnam, de a tobbit sporolja ossze, h lassa: tenyleg kel-e neki, es kepes-e fenntartani.

A szemelyes velemenyem amugy az, h en nem kocsit vennek, de ez az o elete.

2016. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
A butor, amit kinezett annyiba jon, mintha egy autot vennenk. Es allitasa szerint megszokta, hogy nincs butor a szobajaban, es fontosabb lenne neki a kocsi.
2016. márc. 19. 14:33
 5/34 anonim ***** válasza:
86%

Van fogalmad arról, hogy egy autónak azért a tankoláson kívül is vannak költségei?

A kopó alkatrészek cseréjén kívül kell rá kötelező biztosítás, adó, stb. Az autót időnként illik karbantartani, téli-nyári gumi, folyadékok cseréje, és néha el is romlik...

Ezt is ki tudod gazdálkodni a zsebpénzedből?

2016. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Van fogalmam rola, mivel nekunk is legalabb 25 eve van autonk. Ezelott 7 evvel vettuk a mostani autonkat, es nem kerul sokba, 1x kerult sok penzbe, de az sem azert, mert elromlott, hanem egy zavarodott tinilany ele ugrott.
2016. márc. 19. 14:45
 7/34 anonim ***** válasza:
54%

Ha neki inkább arra lenne szüksége akkor legyen autó ha képes fenntartani. Az ígéreteit azért most írassátok le vele, hogy később ne mondja hogy nem így gondolta.

A szobabútorok is hiába drágák, hamar ki tudnak menni a divatból. Mire férjhez megy lehet hogy már nem is tetszene nekik. Tehát az sem egy örök darab. Ha most autóval boldogabb lenne, legyen autója.

2016. márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
26%
Nekem olyan sok idobe es lemondasba kerult sajat lakast szereznem, h en arra tennem felre, oszinten szolva.
2016. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy jon ide a sajat lakas? Volt mar maskor is, hogy kapott egy dragabb tv-t es lemondott fel evre a zsebpenzerol, szoval azzal nincs baj, hogy nem tartja be a szavat.

Viszont o ezt szeretne, de szerintem folosleges, nekunk is van egy csaladi autonk, 3unknak van jogsija, szoval ha annyira szuksege lenne ra, vihetne azt is, de sokszor jon azzal, hogy ment volna ide vagy oda, de nem volt auto, mivel en mikor dolgozni mentem, elvittem. De nem is kerte. Szoval nem tudom.

2016. márc. 19. 15:10
 10/34 A kérdező kommentje:
Es oszinten szolva szerintem azert szeretne inkabb az autot, hogy a tobbi ember lassa, hogy neki sajat autoja van.
2016. márc. 19. 15:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!