Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnál, ha megtudnád,...

Mit reagálnál, ha megtudnád, hogy a 16 éves lányod nem a barátaival találkozik, hanem egy másik lánnyal randizik?

Figyelt kérdés
Otthon azt mondta, hiohy a barátaival lesz.
2019. jún. 21. 18:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

Őszintén elbeszélgetnék vele és biztosítanám arról, hogy nekem az ő boldogsága a legfontosabb akkor is, ha más....


A hazugságot rosszabbul tolerálnám, mint a leszbikusságot.


Sőt! Asszem, még meg is nyugodnék, hogy legalább nem csinálják fel. :D

2019. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
20%
Hát,nem lennék rá büszke,remélném hogy kinövi.
2019. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
16%

Egyáltalán ne örülnék ennek.

Annak sem örülnék, hogy leszbikus hajlamai annak, és annak sem, hogy hazudik.

2019. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
mi kozod a leszkikus hajlamaihoz? az a dolgod h szeresd es tamogasd
2019. jún. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok se leszbikus,se biszex de megértem mindkét oldalt annak ellenére,hogy anya sem vagyok.

Többen írják itt,hogy csalódnának,elgondolkodnának,mit rontottak el,de szerintem ez nem egyenlő azzal,hogy elrontottak valamit a nevelésben. Nyilván nem örülnék neki,hogy ha lenne egy gyerekem és hazudna arról hol van,márcsak azért sem mert bármi baja eshet és fogalmam nem lenne,hol keressem,hova menjek érte. Ugyanakkor megértem a lány szemszögét is. Lehet szépíteni, nyilván vannak akiket tényleg nem zavar a heterótól eltérő szexuális beállítottság,de még mindig rengetegen előítéletesek ezzel kapcsolatban,sokan nem fogadják el a gyereküket,roszabb esetben kitagadják a gyereket,ebből kiindulva pedig meg3rtem,hogy ebben a témában nem mindig könnyű őszintének lenni. A gyerek nem jós,nem láthatja előre,hogy fog a szülő reagálni,ha nem volt még ilyen ember a családban. Ettől független én is az őszinteségre szavaznék,már csak azért is,mert egyszer úgyis kiderül az igazság.

2019. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodném,hogy mit ronthattam el,hogy neki hazudnia kell és nem meri elmondani az igazságot.
2019. júl. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Tuti azon agyalnék, hogy miért érezte úgy, hogy hazudnia kell. Mondjuk, erre kevés esélyt látnék, mivel úgy nevelném, hogy merje elmondani akármi is van vele, egy percig nem lennék olyan önző, hogy a magam kénye-kedve szerint akarjam őt alakítani. Mondjuk, eleve nálam semmi LMBTQ ellenes ordenáré szöveget nem hallana, ahogy a totál tudománytalan, demagóg, hatezerszer megcáfolt nyomi "ellenérveket" is csak sorra röhögöm ki. Ha nem merné elmondani, az szerintem azért történne, mert kímélni akarna, tudná, hogy utána sokkal jobban félteném ettől a zömében primitív, mások életében pofátlanul vájkáló, gyűlölködő putri társadalomtól.
2019. júl. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, hogy ki milyen nemhez vonzódik, az ő dolga, nem az enyém. Nem ez a lényeg egy emberben, nem értem miért kell ez alapján megítélni valakit. Ma már ez nem szégyen, elmúltak azok az idők, hahó!
2019. szept. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!