Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha apam nem enged...

Mit tegyek, ha apam nem enged at egy masik iskolaba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elhataroztam, hogy iskolat valtok, mivel a mostanit utalom. Nincs miert maradjak. Nagyon szetesett az eletem ebben a masfel evben, erre nekem nincs szuksegem.

Mar masodik heten is tudtam, hogy nem lesz ez jo nekem. Ekkor megkerdeztem nagy nehezen, hogy atmehetek e. Nem mehettem. Hiszen, ha mar elkezdtem, fejezzem is be, ez a szakma mindenhova kell, meg nem is tudom milyen.

Elfogadtam. Ezutan kovetkezett masfel gusztustalan ev, es en ezt mar nem birom.

Bukasra allok 3 tantargybol, mivel egyszeruen nincsen motivaciom. Ebbol kettot siman ki fogok javitani, a harmadikhoz hulye vagyok, de nem tervezek megbukni.

(Altalanosban kituno voltam es elso felevben pedig negyes, szoval nem arrol van szo, hogy nem tudnam megtanulni, csak nem voltam olyan allapotban)

A hobbimat is hanyagolom, mert mikor hazajovok semmi eletkedvem nincsen.

Ugy dontottem megint rakerdezek. Viszont.

Osztalyfonokom nem all mellettem. Azt mondja, nem fognak atvenni(egy gyengebb iskolaba mennek), meg, hogy en nagyon meg fogom banni, az egyetemet is ott fogom majd hagyni, ha ezt itt hagyom. Lenyegeben azt mondta, hogy belolem egy r**anc lesz, ha atmegyek a masik iskolaba es majd egy ven vagy hulye fas*it fogok magamnak fogni, aki eltart, utana meg verni fog. Es ezt igy az osztaly elott.

Masodjara is feljott a tema, azt mondta, majd o beszelni fog apammal. Es ettol tartok en. Hogy meg fogja gyozni a hulyesegevel, mivel apam is hasonloan gondolkodik. Es csak kifogasai lesznek.

Hogyan gyozhetnem meg apamat, hogy atmehessek?

En ezt tenyleg nem birom mar. Nem eleg, hogy itthon mindig en vagyok a bunko nyomorult, hogy veressel fenyegetnek, erzelmileg lehuznak, de a suliban is ezt hallgassam? Hogy belolem nem lesz senki, hogy en ri**nc leszek, hogy biztos csak azert jottem ebbe a suliba, mert pasizni akartam? Es ezeket tanaroktol kapom! Nem osztalytarsaimtol.

Van otletetek? Hogyan kerdezzek ra?



2019. márc. 17. 17:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Anyukád nincsen? Nagyszülők, nagynéni-bácsi?

Elég baj, hogy ilyen rossz a viszonyod az apáddal. Ha ennyire agresszív, akkor én megvárnám, hogy megverjen, és azon melegiben mennék az orvoshoz látleletért és az önkormányzat gyámügyi osztályára panasszal, és mosolyszünetet tartanék. Ha ő nem szeret téged, akkor neked se kell szeretned őt.

2019. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy, előbb vedd fel telefonodon a sértegetéseket és tegyél panaszt az iskola fenttartójánál
2019. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Jaj, dehogy csinalok ilyet. Nem akarok rosszban lenni vele.

Illetve anyagiakat megkapok mindent, eltartanak. Tehat igazabol nem lehet panaszom.

2019. márc. 17. 18:09
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Miután szakmáról beszélsz, nyilván nem gimnáziumba jársz, így másik iskolába így második évben nem fognak átvenni, hiszen a világon semmit nem tudsz a másik iskola szakmai tárgyaiból
2019. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Egy tanár nem mond olyat hogy ribizli leszel.
2019. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakgimmnåzium ez vagy szaközėp iskola mert nem mindegy ,mert nem minden iskola åtjårhato.
2019. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szakgimnaziumbol szeretnek gimnaziumba menni, egy kulonbozeti vizsgat kell tennem.

Valoban nem mondta, hogy rib**c leszek, csak utalgatott ra. Ezt a szot nem mondta ki ram, de minden mast igen, amit irtam.

(Azt IS mondta, hogy a masik suliba ribizlik jarnak es en is olyan leszek ha atmegyek)

2019. márc. 17. 18:48
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
Es azt hiszed majd ott jobban fog menni a tanulas ha alapbol most sem megy? Amugy valami oka csak van hogy nem csipnek es a tanarok sem szeretnek illetve a tanulassal is szarul allsz es apaddal is. Nem magadban kellene a hibat keresni? Ok nelkul nem utalnak senkit foleg mindenki, szerintem itt nem a sulival van baj elso soron
2019. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

"Ok nelkul nem utalnak senkit foleg mindenki, ..."

HAHAHAHAHAHA

2019. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igen, jobban fog menni, de itt nem is ez volt a kerdes. Arra valaszolj, vagy ne irj.

Koszi.

2019. márc. 17. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!