Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyák! Hogy viseletek, ha...

Édesanyák! Hogy viseletek, ha gyermeketeknek olyan párja van, akit ki nem állhattok?

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Jól.
2017. dec. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Semmi koze hozza anyamnak, kivel vagyok egyutt, nem o el vele! Es ha nekem se szimpi az apam??
2017. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Anyósom ki nem állhatott, voltam én minden csak "jó ember" nem... pedig soha nem bántottam, soha nem tettem olyat amivel neki, vagy a fiának ártanék... aztán megszüleett a közös gyermekünk... onnantól én vagyok a világ legjobb menye... ennyit az "anyósokról"
2017. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Nekem sajnis nem szerette pàrom anyukàm ès veszekedett velem hogy szakitsak vele apàmat is ellenünk forrditotta napokig csak veszekedtek velem hogy szakitsak èn meg csak sirtam es sirtam...majd nem birtam szakitottam a pàrom nem adta fel küzdött most titokba eggyütt vagyunk de szüleim ugytudjàk megszakitottam vele minden kapcsplatot

viszont sajnos ez nekem igy nagyon rossz teljesen kivagyok ettől hogy titokba kell eggyütt lennünk


Èn azt gondolom ha te a gyermeked pàrjàt nem birod ne szòlj bele mert csak neked lesz a kapcsolatod rosszabb vele ès a vègèn semmit se fog elmondani neked ugy mint èn se a szüleimnek

2017. dec. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Bármilyen hihetetlen, megkedveltem őket. Nem voltak egetverően rossz emberek, csak nem egyezett a véleményünk sok dologban. Ameddig jól bánik a lányommal, jó lesz a kapcsolatunk, amint ez megváltozik, hétfejű sárkánnyá változom. Ezt már a második alkalommal közlöm. Nem vagyok haragban lányom egyetlen volt pasijával sem. Szoros barátságot sem ápolunk,de nem is kiabálunk egymásra kígyót-békát.
2017. dec. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Apakéntb a lányom boldogságát tartom szem előtt. Ha nem kedvelem az aktuális lovagot, de látom hogy a lányom boldog (szeretik egymást) akkor összeszorított fogakkal elfogadom. Nem kell állandóan összejárni és erőltetni a jópofizást.

Ha emellett még a nejemnek és nekem is szimpatikus a srác akkor egyenesen boldog vagyok.

42F

2017. dec. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!