Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sokan irjatok nagyon erdekel...

Sokan irjatok nagyon erdekel a velemenyete, igazam vane?

Figyelt kérdés
20 eves lany vagyok,volt egy kapcsolatom ami tonkrement,de most ugy nezki ,h kibekulunk.Anyam annyira kiakadt ezen,hogy mindennek elhordott,es h vegyem eszre nagan csak kihasznal a pasi.Nem engedi meg ,h talalkozzunk,kulomben kitesz a hazbol.Most ,h felmerult ,h el koltozom,akkor mar azzal fenyeget,h felhivja a pasimat es tesz rola ,h mi nem leszunk egyutt.Ezt azzal magyarazza ,h o tudja ,h csak potlek vagyok neki nem is szeret engem a parom csak nem kellett masnak es azert landol nalam.( Anyam amiota elvaltak apammal senkiben nem bizik meg,mindenkit kidob 2 3 nap alatt ,es kb ezt akarja ,h en is ezt tegyem,emiatt vagyok en most egy senki ,h adok eselyt a paromnak).Miert csinalja ezt? Elmagyaraztam neki ,h ne feltsen amugy is az en dolgom.De hajthatatlan,sot meg levelet is hagyott ,h meg se probaljam ,h elmegyek talalkozni a pasimmal mert akkor rossz vege lesz.Ez nekem mar ugy tunik ,h nem a "felt engem" kategoria.
2019. júl. 7. 12:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
A felmelegített kapcsolatok általában másodjára,harmadjára negyedjére se működnek jobban mint elsőre.Nyugodtan elhiheted.12 évet pazaroltam ilyen kapcsolatban el.És de simán félthet anyukád.Viszont 20 évesen felnőtt ember vagy és még véletlen sem kamasz.Baj ha annak érzed magad, vagy rossz helyre tetted ki a kérdést.
2019. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Azert ide tettem,mert kb ugy vagyok kezelve mint egy 12 eves......
2019. júl. 7. 12:33
 3/26 A kérdező kommentje:
Tudom,h nem mindig jo de megbeszeltuk a dolgainkat,akkor szerintem ez a mi dolgunk.Miert tesz valasztas ele?
2019. júl. 7. 12:34
 4/26 anonim ***** válasza:
63%

Talán mert idegesíti hogy buta vagy, és nem akar megint szenvedni látni, mert ennek ugyan az lesz a vége mint eddig, kutyából nem lesz szalonna.


Én megmondanám neked azt csinálsz amit akarsz de ide ne gyere sírni ha megint csalódsz.

2019. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem csinalt semmi olyat a parom,nem csalt meg semmi ilyenrol szo nem volt egy butasagon osszekaptunk,es igy volt egy honap szunet.
2019. júl. 7. 12:41
 6/26 anonim ***** válasza:
42%
20 évesen ilyen helyesírással... naná, hogy félt téged, hát buta vagy.
2019. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
52%

Ha van igazsagalapja annak, h másnak nem kellett a pasi és azért jonne vissza hozzád, akkor anyudnak van igaza.

Ne legyél te a szamár. (tudod, ha nincs ló, akkor jó a szamár is)

Hamar jönne egy másik ló es az neked meg jobban fog fájni.

2019. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
59%

Anyukád rossz eszközökhöz folyamodott, de valószínűleg igaza van a pasidat illetően, mert ő veled ellentétben nem szerelmes bele.

Nyilván látta, hogy a kapcsolatotokban te milyen szerepet töltesz be a fickónál és ezt nem akarja megint átélni.

Ha te mégis ragaszkodsz valamiért ehhez az alakhoz, akkor nem marad más, mint elköltözni otthonról - akár a pasihoz - és közben gondosan fogalmazni a szöveget, amit akkor fogsz anyádnak mondani, amikor visszakéredzkedsz.

Ha mégis téged fog igazolni az idő, akkor anyád úgyis megbékél, mert normális szülő nem akar rosszat a gyerekének.

2019. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatna ,h o kellett vagy nem masnak? Olyan mintha ezzel engem irna le.
2019. júl. 7. 12:57
 10/26 A kérdező kommentje:
De nem is koltozhetek,mert akkor o megmondta ,h baj lesz.
2019. júl. 7. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!