Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy befethessem a hajam félig szokere?

Figyelt kérdés
Apa engedi anya nem

2019. júl. 12. 08:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
59%
Kisfiam, tíz évesen még nem ezzel kellene foglaloznod.
2019. júl. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Ha az aljat akarod csak szökere hivatkozz arra, hogy a fejbörödhöz ugysem erne a festek. A haj többi resze meg halott olyan ertelemben, hogy a karos anyagok nem jutnak be a testedbe a festekböl. Ervelj azzal, hogy a szöket, ha nem tetszik vissza lehet festeni az eredetire, vagy le is vagathatod...
2019. júl. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Hozz fel neki észérveket, miért is jó 12 évesen tönkretenni a hajadat vegyi anyagokkal tök fölöslegesen.


Lehet lepontozni, de attól még igazam van.

2019. júl. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

Azert az utolso kommentelo fejere kivancsi lennek, mit szolna ha az o csodahajat szolnak le 😂😂

Amugy mi a baj a festessel? Az aljat le lehet vagatni es ennyi! Na, nem 12 evesen, de momdjuk 14-5 siman

2019. júl. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem teljesen be kellene festetned - passzolna a kérdésedhez, mutasd meg nekik e kiírást és bele fognak menni....
2019. júl. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Hagyjuk már ezt a „12 évesen minek festetsz hajat” dolgot. 12 éves korom óta festetem 6 havonta az aranybarna hajamat, ombreszőkére, teljesen természetes hatása van, soha senki nem szólt meg érte, és egészséges a hajam, még jobb állapotban van, mint sok embernek aki nem is festeti. Ha jó a fodrász, nem lehet baj, azért meg nem hiszem, hogy meg kéne szólni bárkit is, hogy milyen önkifejezési módot választ, vagy mi tetszik neki-életkortól függetlenül.
2019. júl. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Anyád miért nem engedi? Kérdezted?

Lehet kapni szőkítő sprét, pl. Balea (Dm saját márkás) a lányomnak most ezzel világosítottuk ki a végét. Szép, ombre átmenet lett, olyan, mint amikor természetesen a nap szőkíti ki. Nem károsodott a haja.

12 évesen ennyi változtatás belefér. Ezen kívül viszont nem nagyzol, nem akar 20 évesnek látszani.

2019. júl. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Mielőtt a szülő döntését tartjuk hibásnak gondolkozzunk el rajta együtt, hogy mi igazság van benne:


● Az ombre haj egy divat. Kb minden 2.tinilánynak olyan van. Tehát ha te befested, nem leszel egyedi (amire amúgy a hajfestés való hogy kifejezd az egyéniséged), csak egy divatmajom, egy birka aki beállt a csordába


● Nem láttam még olyan barnahajú lányt akinek ne sárgult volna be a szőke. Vagyis csak egyszer...ő ezt olyan mértékű szőkítéssel érte el, hogy teljesen tönkrement a haja, olyan volt mint egy szénaboglya. Töredezett, élettelen, száraz, és sajnos nem csak a szőke rész lett olyan... magyarul:annak az ára hogy szép szőke legyél, ne sárga szőke, az hogy konkrétan tönkretedd a hajad.


● A hajfestést 2-3 havonta meg kell ismételni, hogy szép, igényes maradjon. Egy hajfestés egy jó, megbízható helyen kb. 20.000 forintnál kezdődik. Benne van hogy ez nem fér bele a kasszába.


Szerintem hallgass anyudra, mert igaza van.

2019. júl. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

De a ki a rák mondta azt,hogy 12 éves az illető? Én még mindig nem értem 😂 Ha valaki be akarja festeni a haját, akkor már 12 éves divat majom vagy mi? Mitől leszel egyedibb ha nem fested meg a hajad? Semmivel, ugyan olyan átlagos maradsz mint hajfestéssel.

Nekem 15 éves koromban volt először megfestve a hajam vége, kékre, (sötét barna hajam van) és nem lett semmi baja. A hajam ugyan annyi idő után tördezett meg mint szokott, és otthon festette be anyám, így teljesen ingyenes volt (a festéket leszámítva amit az én pénzemből vettem). A következő újrafestésnél már túl hosszú volt a hajam és levágtuk, majd úgy festettük be megint. Lényegében nem hallottam olyasmiről hogy valaki bele halt volna abba,hogy kipróbálta a hajfestét. Egyáltalán nem a világ vége.

2019. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem láttam még olyan barnahajú lányt akinek ne sárgult volna be a szőke. Vagyis csak egyszer...ő ezt olyan mértékű szőkítéssel érte el, hogy teljesen tönkrement a haja, olyan volt mint egy szénaboglya. Töredezett, élettelen, száraz, és sajnos nem csak a szőke rész lett olyan... magyarul:annak az ára hogy szép szőke legyél, ne sárga szőke, az hogy konkrétan tönkretedd a hajad.



+1 A szőkítések nagy része valami hihetetlenül igénytelen.

2019. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!