Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párkapcsolat nagy korkülönbség...

Párkapcsolat nagy korkülönbséggel és gyerekkel, vagy családi béke?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nálam 17 évvel évvel idősebb férfivel, aki egyedül van a gyerekével. Itthon ellenzik a helyzet, hogy szimpatizálok vele és kapcsolatról is szó lehet.


Ebben a helyzetben érdemes a szülői nyomás előtt fejet hajtani a béke, nyugalom érdekében?


24n



2019. júl. 13. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Köztünk 13,5év van. Igaz nem volt gyerek 4 éve már a felesége vagyok azóta született 2 gyerek is, boldogak vagyunk

25/N

2019. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Én nem hajtottam fejet a család előtt. (Szintén 17 év a korkülönbség nálunk.) Eleinte nehezen fogadták el, de most már nagyon szeretik a páromat -több, mint 3 éve vagyunk együtt. Megmondtam nekik, hogy ez az én életem, ha koppan valaki, akkor az én leszek, nem ők.

Ha biztos vagy a dolgodban, akkor a család úgyis belenyugszik majd, ha nem akarnak veled rossz viszonyt.

27N

2019. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Nem lesz családi béke. Mondjuk Okkal de nem ez a kérdés.


Ignoráld őket, majd néha nyugodt hangnemben fűzz hozzá annyit, hogy a te életed, a te döntéseid és senkinek semmi beleszólása ebbe. Ha nem tetszik, nem kötelező ám veled lenni.

2019. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Egyik volt osztálytársam épp nemrég szült a kb 23 évvel idősebb csávójának gyereket. Ha szeretet és béke van egy kapcsolatban, akkor semmi gond. Ja és arra figyelj, hogy elsőnek jól ismerd ki a srácot, mert nem egy esetet hallani itt is Gyakorin, hogy kiderült mar 4 éves gyereke van a srácnak csak k.va jól titkolta. :D
2019. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Ja azt elfelejtettem, hogy te tudsz a gyerekről, de azért nem árt megtudni hogy miért neveli egyedül és ha egyedül is van a gyerekkel akkor nincs-e más nőtől még valamerre a nagyvilágban.
2019. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Sok pozitív példa van. Azonban 24 évesen nem biztos, hogy más gyerekét szeretném nevelni.
2019. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Hát egy biztos: hogy ne hagyd,hogy 24 évesen a szüleid mondják meg, hogy mit tehetsz és mit nem. Semmi nem végleges. Belemész a kapcsolatba, kipróbálod, és ha nem működik, vége. Mit kell ezen ennyit problémázni. Csak legyen hova költöznöd szakítás után.
2019. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
na ilyenkor azert megnyugodok hogy nekem se lesz lehetetlen idosen osszejonni egy fiatal sunaval
2019. júl. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Párkapcsolat! Nem érdekel, hogy ki ellenzi! Ha nincs semmi alapja, hogy ellenzik, csak egyszerűen nagy a korkülönbség ( de te írod, hogy már 24 vagy), szóval ha ők kizárólag emiatt ellenzik, de amúgy minden rendben van a csávóval, akkor ők nem a te boldogságodat tartják a szem előtt;és szűklátókörűek szegénykék. Nem kell rájuk hallgatnod, nem a családodhoz akarsz feleségül menni, hanem akibe szerelmes vagy. És ha a családod ezt nem érti meg, akkor érted.. A családod valamilyen szinten nem közvetlenül, de indirekt módon , vissza akarja fogni a te boldogságodat. Ne engedd nekik
2019. júl. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Hallgass a szüleidre!
2019. júl. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!