Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti a lányotoknak hány éves...

Ti a lányotoknak hány éves korkülönbséggel lehet barátja?

Figyelt kérdés

14 éves?

15?

16?

17?


És mi van ha több év van köztük, mind amennyit te elnézél? Illetve mi az, ami a srácnak a külsőjén nagyon negatív lenne számodra? Azt szeretnéd, hogy a lányod egyből mondja el, vagy amikor már a kapcsolat belsőségesebb lesz?


Nemet is írjatok oda legyetek szívesek.



2017. okt. 27. 19:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk soha nem volt ez beszédtéma, mondjuk nem is ismerkedtem 1-2 évnél idősebbekkel.
2017. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Nekem ennyi idősen csak korombeliek voltak.

Nagyon fura lenne egy ilyen szinte gyereklánynak egy idősebb férfi.

Szeretném, ha az elején elmondaná, mivel elképzelhetetlen, hogy pl. 14-15 évesen úgy mászkáljon el otthonról, hogy azt sem tudjuk, hogy kivel van.

2017. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

+-0-99. Értsd: A lányom barátja a lányom döntése, nem az enyém, nekem max véleményem lehet róla. Arról, hogy mikor mit mond el, lehetnek vágyaim, de alapvetően a köztünk meglévő kapcsolattól függ.


53/F

2017. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Még nem vagyok olyan korban, hogy gyermekem legyen, 19 éves fiatal felnőtt férfi vagyok. Viszont tudok segíteni valamiben, mert nemrég voltam annyi idős mint ami a kérdésben van. Az első rendes szerelem úgy kb 8. osztályos korban jön el a fiúknál, amikor is beleszeret egy tőle lehet, hogy 1-2 évvel fiatalabb lányba. Ha jól neveled a lányod, akkor ebből nem azért nem lesz semmi, mert a fiúban van rossz, hanem azért mert egyszerűen nem tudja mit kezdjen a dologgal. Aztán 1 év múlva megváltoznak a dolgok. Komoly kapcsolat 16 éves korig úgysem igazán lesz. 2 év korkülönbség simán belefér, főleg ha a fiú az öregebb és okosabb. Az is eldől a nevelésen, hogy kivel áll szóba a lány. Első szex is általában 16-17 év. Én 17 évesen veszítettem el, az akkori barátnőmmel, aki 16 volt. Akkor voltunk együtt 3 hónapja. Én úgy gondolom okos gyermeket kell nevelni. :)
2017. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

"+-0-99. Értsd: A lányom barátja a lányom döntése,"


Persze, csak nem egy gyereknél.

Ugye te sem komolyan gondolod, hogy a 15 éves gyereked egy 30-40-50 éves vén fószer dugja.

Akkor vagy te 53 ha, én 120.

2017. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Nézd utolsó, a párommal 17L/33F-ként jöttünk össze, potom 20,5 éve. Képzeld, hogy röhögne ki visítva a lányom (teljes joggal) ha azt adnám elő neki, amit te ideírtál.

Nem tudom, honnan veszed, hogy minden szülőnek evidensen vaskalapos konzervatívnak kell lennie... a párom szülei se szóltak bele komolyabban a mi kapcsolatunkba, pedig az 20 éve volt... bizony akkor is voltak már normális emberek, bármilyen hihetetlen ez számodra...

2017. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

Felnottkent nyilvan azt csinal mit akar, max nem fogok talalkozgatni a ferfivel ha annyira negativ.

Kamaszkent viszont nem mind1 hogy kivel tolti idejet.Az is biztos hogy ha tiltom, meg azert is ragaszkodni fog "elete nagy szerelmehez", igy mas oldalrol kozelitek, szepen elmagyarazom a ferfinak hogy vagy felszivodik, vagy szerezzen izmosabb haverokat mint az enyemek.

2017. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Ezt nem a szülő dolga eldönteni.
2017. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Hagyni kell, az ő döntése. Kell hogy sokféle embert megtapasztalhasson. Engem speziel nem érdekel hány év köztük a különbség.

38n

2017. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
"igy mas oldalrol kozelitek, szepen elmagyarazom a ferfinak hogy vagy felszivodik, vagy szerezzen izmosabb haverokat mint az enyemek." - tudod, az az érdekes, hogy én már tényleg megettem a "csajozós" kenyerem zömét:), de lányos apákban egyetlen fenyegetőző idiótával sem találkoztam az életben, csupa normális, jóindulatú emberrel. (persze az is igaz, hogy akkor még nem a redneck tahó-mentalitás ömlött az emberek felé a médiából, lehet, hogy mára már idiótább lett az átlag)
2017. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!