Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok, ha kiderülne...

Mit csinálnátok, ha kiderülne a gyereketekről, ha nem a ti gyereketek?

Figyelt kérdés
Mondjuk, hogy a kórháznan elcserélték őket.
2019. júl. 17. 21:25
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Hogy* kórházban*
2019. júl. 17. 21:26
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Ő már akkor is az enyém,nincs az a pénz amiért lemondanék róla és visszaadnám,nem tudom kiváncsi lennék e a másik gyerekre,de gondolom ő is ragaszkodna a szüleihez.
2019. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
94%
nem cserélném vissza az biztos
2019. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 xcoralinex válasza:
95%
Maradjunk a kórházban elcserélős példánál. Ha úgy lenne, hogy már évek teltek el hozzámnőtt a gyerek és akkor derülne ki hoppá mégsem ő az enyém, én akkor is sajátomként szeretném, de természetesen szeretném megismerni a valódi gyerekemet is.
2019. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%

Ott voltam amikor született, utána végig az anyjával volt, erre semmi esély nincs.


De amúgy ugyanúgy szeretném tovább

2019. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanúgy szeretném, mint előtte, de meg szeretném ismerni a vér szerinti gyerekemet is.
2019. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a szülő-gyerek viszony nem a biológián múlik. Hogyha rólam pl most kiderülne, hogy engem is elcseréltek 25évvel ezelőtt, nekem akkor is ők a szüleim akik felneveltek. Nem érdekelne, hogy kik a biológiai szüleim.
2019. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%
Azt tartanám meg akit eddig neveltem. Viszont a vérszerinti gyereket csak fényképről szeretném látni. Bár még a helyzetbe sem tudok úgy belegondolni,hogy átérezzem,de félnél egy olyan érzéstől,hogy mégis csak őt hordtam a szívem alatt,és esetleg elkezdenék hozzá ragaszkodni. Felborítja ezzel az én és az ő életét is. Szóval én nem találkoznék vele. Szerintem oda nagy lelki erő kell.
2019. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Pasiként van b verzió is. Az anyuka félre dugott...szerintem pár hét kellene ,hogy rendbe szedjem maga0m lelkileg de lenne valami kötődés hozzá.
2019. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
15%
azonnal visszacseréltetném, nem azért szültem, hogy más kölykét nevelgessem...
2019. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!