Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit csinálnátok ha a...

Ti mit csinálnátok ha a haverjaitok mennének bulizni, de téged nem engednek a szülők?

Figyelt kérdés

Haverjaim mennek házibuliba és hívtak engem is. Megkérdeztem anyámat, hogy mehetek-e, de azt mondta, hogy nem. Megkérdeztem, hogy miért nem és csak egyszerűen azt felelte mert nem

Szeptember 1.-jén leszek 17


2019. máj. 10. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Elbújnék a szekrényben.
2019. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Elmennék.
2019. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én szomszédomban is van ilyen fiatal.Nála az édesanyja azt tartja, ha 18 évet betölti, oda megy, ahova-amikor akar. Addig szegény fiú szív otthon.De már nem sokáig.
2019. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

“Jófej”. Engem 15-től elengedtek, visszagondolva elég rosszul esne, ha ennyire szigorban lennék.

Szerintem mondd neki, hogy beszélnél vele, üljetek le és magyarázd el, hogy ez csak egy apróbb baráti körből álló buli lesz, nem fogtok inni (sokat) és ha kell x óra y percre itthon leszel, vigyázol magadra. Fel is ajánlhatod h cserébe szobát takarítasz stb.

Ha ezek után sem, akkor részvétem.

2019. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan megérzésem, hogy azért ennek vannak előzményei. Talán ezért a szűkszavú "mert nem" válasz. Gondolhatja, hogy pontosan tudod, mi az oka.

Mivel veszítetted el a bizalmát?

2019. máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy van kifogásom, miért nem kell mennem :D
2019. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen.. otthon maradtam a seggemen,filmeztem es masnap meg is koszontem mert volt egy normalos hetvegem amin tenyleg kipihentem magam:D

Amugy zommel mehettem elozetes egyeztetes alapjan. Mindig azt mondtak anyaek csak,hogy tudjak merre jarkalok es ennyi.

25/N

2019. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!