Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális ha a 13 eves kishugom...

Normális ha a 13 eves kishugom sokszor tökönrúg ha mérges vagy csak vicces neki? Nyilvan rászoltam párszor de úgy látszik ez mániája lett.

Figyelt kérdés
2019. júl. 27. 14:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

Cukkold egy kicsit:

"Ha ennyire érdekel egy pénisz, pasizz be. Eléggé beteges, hogy az enyémhez akarsz hozzáérni" mindezt mondd undorral.

Ebben a korban nagyon számít mások véleménye, és ha azt hiszi, neked ez így jön le, szégyenből nem teszi.

2019. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
93%
Hát ha egyszer úgy eltalál akkor gyereked se lehet. Valahogy a tudtára adhatnád ténylegesen,hogy ezt fejezze be
2019. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%

Szüleitek hol vannak?

Én annak idején dühből rúgtam tökön az öcsémet egy veszekedés alkalmával, anyám úgy leb@*zott érte, hogy többet eszembe nem jutott (és mellette természetesen elmagyarázta hogy milyen problémákat okozhatok ezzel később neki, illetve azzal a lendülettel öcsémnek is elmondta, hogy lányokat sem ütünk/rúgunk meg sem a lábuk közt, sem a mellükön, mert ez nem játék.)

2019. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Argloss ***** válasza:
92%

Persze. Az állatok is mindig a leggyengébben vezetik le a feszültséget. Ha nem zavar, hogy ez a pozíciód, akkor ne csinálj semmit, de lesz ez még rosszabb is.

Viszont nem csak neked. Ha megerősíted a húgodban ezt a szokást, akkor előbb utóbb belefut majd valakibe, aki úgy nyomja arcba, hogy nem kel fel többet.

2019. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%
11. válaszoló! Ha téged úgy istenigazából tökön rúgna a húgod, nem többször, csak egyszer, akkor nem így nyilatkoznál. Férjem húga sípcsonton rúgta fapapuccsal a bátyját. Sírt fájdalmában, egy-két évvel fiatalabb volt, mint most ti. Nem tudom, mi a francnak kell 13 évesen ilyennel szórakozni. A tiédet csak billegeti, mert ha tényleg tökön rúgna, ráadásul többször, akkor nem így írnád ki a kérdést. Egyszer, s mindenkorra állítsd le, mert cseppet meg van hülyülve a húgod. Ja és te is, ha hagyod...
2019. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%
Ilyentől hererákot kaphatsz, ha jól céloz a húgod.
2019. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, mert nagyon súlyos testvérféltékenységre és apagyűlöletre utal. (Azért rugdos téged, azért a megfelelő ponton.) Rá kell szólni, és egyszer tisztázni vele, hogy ez így nem megy. Ha továbbra is ezt teszi, kérj segítséget a szüleidtől. Ez nagyon komoly dolog.
2019. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Takard be visszakézből a legközelebbinél.
2019. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem normális!

Tisztázni kellene vele, hogy komoly következményei is lehetnek. Szerintem fel sem fogja, hogy mit csinál főleg, hogyha elröhögitek az egészet. Így nem csoda, hogy nem vesz komolyan. Ez már nem egy sima testvér veszekedés ez ennél jóval komolyabb dolog. Első perctől nem lett volna szabad ezt neki megengedni.

2019. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja és lemaradt hogyha nem oldjátok meg most az elején az ügyet ez lesz rosszabb is és te jársz rosszul. Aztán már túl késő lesz!
2019. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!