Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy történhetett ez a nővérem...

Hogy történhetett ez a nővéremmel?

Figyelt kérdés

Megpróbálom a lényeget röviden leírni, és aki kérdezni szeretne nyugodtan írjon privit. A nővéremmel 3 év van köztünk, a suliba mindíg ő számított a vagány csajnak. 3 éve elkerült kollégiumba, szeptembertől én megyek ő lesz 4es végzős, én meg ugye elsős. És beszéltem az egyik ismerősömmel akinek szintén oda jár a nővére (a nővérem osztálytársa) és mondtam neki hülyeségből hogy ha úgy alakul szólunk a nővéremnek aztán majd bevéd minket, az meg nézett rám tök hülyén hogy mesélte neki a nővére hogy a nővérem ott meg se mer szólalni, már egy párszor meg is tépkedték, meg ilyenek. Elsőbe is azért kellett neki levágni a hosszú derékig érő haját mert egy másik csaj, úgy megtépte, meg folyamatosan kapja az ívet egy két csajtól. Szerintetek hogy lehet ez?

Én erről nem is hallottam, és ha itthon meg tudta magát mindig védeni ott hogy hogy nem?

Mi történhetett vele hogy hagyja hogy beszóljanak neki, és bántsák? Ő volt mindig a vagány csaj, most meg ez, szerintetek, mi a véleményetek erről?


2019. aug. 5. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Becsicskìtottàk?
2019. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az azért szerintem túlzás.
2019. aug. 5. 10:27
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Otthon nyeregben érzi magát, megszokott a környezet, a suliban meg nyuszi, nem meri megvédeni magát, ennyi.


Nem ismersz helyi menő csávókat, akik ha a bandával vannak beszólogatnak meg állati vagányok, egyedül meg fel sem néznek? Ugyanez a szitu. Egyedül nem vagány.

2019. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De eddig a suliban is nyeregben volt, már az eddigiekben.

Ott se volt otthoni környezet.

És mindig meg tudta védeni magát.

2019. aug. 5. 10:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Off:*Én csak ezt a szót ismerem: becsicskult.

On: lehet, h nem tudta ott felvenni a ritmust a többiekkel, így mások kerültek előtérbe. Tesód lemaradt. Mindkét oldalt rossznak találom-azt is, hogy létezik ez a két oldal (szekalók - szekáltak)

2019. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Milyen ritmusra gondolsz?
2019. aug. 5. 10:36
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy ótvar fos gyűjtő iskolába jár, ahova ezek a buta, agresszí állatok kerülnek. Egy normális iskolában ilyen nem történhetne meg. Persze klikkesedés meg szekálás van mindenhol, de a verekedés meg a folyamatos terrorizálás tudjuk kikre jellemző.
2019. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Valószínűleg kilencedikes korában előadta, hogy ő ott a valaki, aztán hamar letörték a szarvát...

Te 3-4 évig nem is tudtál róla, mi van tesóddal?

2019. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez egy vidéki iskola, azt nem tudom hogy Pesten pl milyen sulik vannak, de ha arra gondolsz pl az osztályába nincs cigány egy se, vagyis senkin nem látszik hogy az lenne.
2019. aug. 5. 10:49
 10/14 A kérdező kommentje:

8

Annyit tudtam amennyit elmondott, a kollégium miatt csak hétvégente találkoztunk.

2019. aug. 5. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!