Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy legyen jobb kapcsolatom...

Hogy legyen jobb kapcsolatom a nővéremmel?

Figyelt kérdés

Ő a féltestvérem, apámmal nem igazán jönnek ki jól.

17 éves koráig jött hozzánk hétvégente, utána megsértette őt apám, de velem tartotta a kapcsolatot úgy ahogy.

Neki van egy másik családja, más testvérei, de már velük sem él együtt. Viszont sokkal többet találkoznak.

Azok a testvérei jóval fiatalabbak nála, így ő szokta őket vinni mindenfele.

Apám miatt sosem megyünk hozzájuk, csak ünnepekkor.

Ami még nehezíti a dolgot, hogy gyereket szült. Kettőt. És én nem tudok bánni a gyerekekkel, nekik pedig most ők az elsők, velük kell foglalkozni a legtöbbet.

8 év van közöttünk, ezt is negatívumnak látom. Illetve azt is, hogy ő egy nagyon nyitott ember, míg én annyira nem. Nem ismerjük egymást.

Furcsa, olyan távolságtartóak vagyunk egymással és ezen nem tudom hogy kellene változtatni.

A férjével semmilyen kapcsolatom nincsen, nem is beszéltem még vele normálisan.



2019. júl. 30. 20:27
 1/2 anonim válasza:
100%
Találjátok meg a közös hangot, egy közös témában
2019. júl. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2019. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!