Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Húgomnak mindent kifizetnek...

Húgomnak mindent kifizetnek csak mert gyerekei vannak?

Figyelt kérdés

Jól keresnek, a férje 300 nettót, ő 240-et visz haza. 2 gyerek van. Volt 100e per hó lakáshitelük 20 évre amit a szüleink kiperkáltak nekik hogy ne legyenek gúsba kötve a bankok által. Most meg végignyaralják Európát, amit “a mama” fizet. Mert ők amúgy nem mennének sehova. Kiváló zsarolási alap. Elhívták őket hogy az unokákkal nyaralhassanak, erre amíg nem mondták hogy kifizetnek nekik mindent, addig nemet mondtak. Már a 4. egy hetes nyaralásra mennek velük idén. Mondtuk hogy mi is elmennénk, de az anyánk átküldte hogy mennyi lesz nekünk és hova utaljuk a pénzt neki. Amikor felhoztam akkor azzal jött hogy vegyem úgy, ő az unokák helyett fizet. A szüleik meg velük együtt “járnak”.


Normális ez?


2019. aug. 12. 12:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
98%

"A negyedik egyhetes nyaralás azt jelenti, hogy 20 nap szabi? Hiszi a piszi."


Miért?

Mondjuk 33. éves korától 24 nap jár + 2 gyerek esetén évi 4 nap. Simán elnyaralhatnak 20 napot. És ne feledkezz meg a hosszú hétvégékről, amikor munkanap áthelyezés van, és 3 nap szabi kivevéssel egy hétig lehet otthon pl. most is, aug.20-i héten.

2019. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
7%
azért, mert augusztus van. Mivel a gyerkek óvodában, iskolában vannak, nyilván nyáron mentek, és két hónapja van szünet, azért.
2019. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Oviból simán ki lehet kérni egy hétre. Sőt, mi ált. iskolából is kikértük, ha pl. nem nyári szünetre esett a nyaralás. Nehogy már ezen kelljen fennakadni.
2019. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%

Harmadszorra irod ki ezt a kerdest.


Lepj mar túl ezen, dolgozd fel, az élet nem igazsagos !

2019. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%
El tudom képzelni, hogy a tesód nem engedi anyádékat az unokákkal lenni, ezért azok kénytelenek ezzel a megvesztegetéssel időt nyerni.
2019. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

6-osnak


40 éves vagyok és 46+4 nap szabim van évente (a +ok a 2 gyermekem után), pedig csak egy egyszerű óvodai Pedagógiai Asszisztens vagyok.

2019. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
40 évesen nem lehet kedves utolsó válaszoló 46 nap szabad ,én 43 éves vagyok de 29 napom van plusz a gyerekeim után járó 33 nap egész évre .
2019. aug. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Mindenhol előre be kell jelenteni a szabadságokat ha alkalmazott vagy aki meg vállalkozó az sem teheti meg hogy mától holnapra gondol egyet és nem nyit ki mert nem lesz bevétele.

Az sem világos hogy anyukátok az egész hitelüket egybe kifizete vagy csak 1 hónapot ,

Szimpla írigység van benned ,ha lesz gyereked akkor neked is segíteni fog.szerintem.

2019. aug. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
84%

Off: drága 6 és cuki 17 nekem 22 évesen 21 szabi napom van. Nem kötelező ezt elhinni, de ez az igazság. Amúgyis hinni a templomba kell. :D

On: Anyadék fejős tehén aki kinyalja húgod seggét. Mivel ő a kedvence. Nem pedig te. Én a helyedben nem találkoznék velük, illetve ha kell valami, AKÁRMI nekik nem segítenék mondván, majd hugica és a kedves férje akinek több ideje van mint neked könnyebben tud segíteni, vagy pedig azt mondanám hogy őket jobban segítettétek ezért nyilván sokkal szívesebben hallgatják meg a kéréseteket. Egy szó mint száz ignorálnám őket az életemből.

2019. aug. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
17-es, nem mindegy, hogy hol dolgozol. Írtam, hogy Pedagógiai Asszisztens vagyok egy óvodában. Törvényileg jár a 46 nap ugyan úgy mint az óvónőknek.
2019. aug. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!