Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy birkóztok meg azzal,...

Ti hogy birkóztok meg azzal, hogy a szüleiteknek nem ti vagytok a kedvenc gyerekei?

Figyelt kérdés
I mean, mikor nem is titkolják, hogy, mondjuk, a testvéretek sokkal fontosabb nekik.
2019. júl. 6. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

I mean = úgy értem...segítek a magyar nyelv használatában.

Na, most azt érzem nekem sem lennél a kedvencem, ha felém is ilyen szöveget nyomnál, félig angolul.

Bocsi.

2019. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy még mindig fáj, pedig 30 vagyok. Nist vagyok terhes, és sosem engedem, hogy ezt műveljék a gyerekemmel.
2019. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Ezèrt jó ha egyke vagy xd😅 de viccen kivűl nagyon rossz èrzès lehet higy különbsèget tesznek a gyerekek közt.
2019. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Úgy, hogy I moved out a szülői házból and saját életem van.

Nem nagyon tartom velük a kapcsolatot because én se szeretem őket.

2019. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Az our family nem érintett ebben a questionben.

Nálunk más a situation. Here ara assertive people.

All úgy gondolkodunk, hogy not teszünk discriminative dolgokat.

2019. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, ez mennyire vigasztal, de rengeteg ilyen család van. Nálunk szerencsére nincs kivételezés, de sok ismerősömnél igen.


Az is segíthet, ha a testvéreddel amúgy jóban vagy. Megváltoztatni nem tudjátok a szüleiteket, de összezárhattok, felállíthattok szabályokat, és enyhíthetitek a kedvencezés hatásait.

2019. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem rég lettem 40 éves...de a szülinapom előtt is bőgtem..mert tudtam, hogy mi lesz.


Mi négyen vagyunk testvérek!

Mind a négyen külön családban élünk, de nagy az össze tartás,és mindig együtt ünnepelünk.


Van egy nővérem,aki két évvel idősebb, ő anyukám kedvence! (én is szeretem). És van két öcsém, ők ikrek... velük elég nagy a korkülönbség... És ők mindig a kicsik, (Ó szegények)...

Az édesanyám mindhárom tesómnak intézi a szülinapjára a tortát (majdnem mindig velem veteti meg) ő fizeti ki... Csak nekem nem...

Ne értsetek félre nem az anyagi része zavar... tudok venni magamnak tortát.. hanem az odafigyelés.. a törődés. A 30. szülinapomon nem volt tortám egyáltalán..azóta én vagy a férjem intézi..kivétel 1 alkalom ,amikor kifizette..( de engem nem az érdekel)

Nem mondom el neki, hogy mennyire fáj, mert azt szeretném, hogy egyszer eszébe jussak...

Nagyon-nagyon fájjjjj

2019. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Well, if ennyire kimutatnák, I would haragudni rájuk.
2019. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 babyboom567 ***** válasza:
100%

Szerencsére nem én vagyok a kedvence anyámnak,ezért van saját életem, és nem dönthet dolgokról mint tesómnál(ő a kedvence)

Pl,milyen színű legyen a fal a lakásban és mikor legyen kifestve, sőt szakembert sem hívhat(anyám pacsmagolja össze neki, mert az úgy olcsó),miket ehetnek, milyen ruhába, cipőbe járhat,stb stb.És nem is laknak együtt, sőt még egy városban sem.Mégis szinte anyám dönt mindenben.

2019. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
200 km-re költöztem, aztán szépen elkezdtem magamban rendbe tenni, feldolgozni. Máshogy nem lehet szerintem. Hatalmas harag volt bennem, mára ez csendes tudomásul vétellé szelídült. Öcsémre nem haragszom, nem ő választotta ezt az életet, és ahogy fentebb is mondták, neki állandóan a nyakán lóg édesanyánk. Viszont attól görcsbe rándul a gyomrom, ha elképzelem hogy több gyerekem legyen, rettegek, hogy nem látva más mintát esetleg hasonló anya lennék; szóval ha csak nem lesznek elsőre ikreim, egy gyermeknél meg fogok állni
2019. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!